Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba zbytnia ze mnie panikara i raczej się na coś takiego nie zdecyduję :( Poza tym nawet jakbym się zdecydowała to musiałabym brac na to pożyczke. Aktualnie staram sie masować biust i stosować kremy ale nie pomaga. Zastnawiałam się jeszcze nad tabletkami Perfect Bust / Ale czy coś takiego może mieć jakiekolwiek działanie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kremami i masażem możesz co najwyżej piersi ujędrnić. Powiększyć się nie da ;) Co nie znaczy, że nie warto tego robić bo ujędrnienie samo w sobie dużo daje jeśli chodzi o wygląd biustu. Co do tabletek perfect bust to mogę polecić. Mi z małego A urosły do B Chociaż wiadomo, że na każdego coś takiego inaczej działa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale sama przytyłaś czy jedynie piersi Ci się powiekszyły> Boję się w przypadku tabletek, że cała przytyję :P A raczej nie chciałabym przytyć ponieważ mam kilka kilogramów więcej. Co ironiczne to to, że mam mały biust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No coż .Zdarza się :) Każda z nas jest inna. Nie, nie przytyłam.Tabletki zawieraja w sobie składniki, które ponoć działaja jedynie na wzrost biustu. A nie całego ciała. Polecam również krem z tej serii, bardzo przyjemny. Moim zdaniem lepsza jakość nawet od reklamowanego przez Krupę kremu esotiqa ( który nie był tez taki zły...).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja krem esotiq lubiłam, dostałam raz w boxie kosmetycznym ale jakbym sama miała sobie go kupować to raczej bym nie kupila bo jest trochę drogi :P Tak ogólnie to tabletki perfect bust równiez sie u mnie sprawdziły. TYle,że trzeba je brać dłużzej aby był efekt bo jak bierze się krótko to efektu nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Zamówiłam sobie te tabletki. Mam pytanie do osob , ktore je brały (o ile są tutaj takie) Szukałam w sieci innego tematu ale nie ma ;/ Ile brałyście tabletki? Po jakim czasie był efekt o ile był? A i czy warto jest domówić sobie krem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeszłam kurację pól rok temu. Brałam je 4 miesiące Ogólnie to jestem zadowolona. Powiekszenie było, niewielkie ale za to biust sie bardzo ujędrnił na czym w sumie zależało mi bardziej (jakiegoś tam małego biustu nie mam ale grawitacja z wiekiem zadziałała). Krem miałam, no nie zachwycił mnie z uwagi na zapach. nie wiem czy dizałał czy tabletki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki ma zapach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie chodzi o to,ze jest to jakiś odpychający zapach, ale nie przepadam za perfumowanymi kosmetykami a tym bardziej za mocnymi kwiatowymi zapachami. Znam jednak osoby, które coś takiego lubią i im w sumie takie wonie mogą się podobać. Sama raczzej bym nie kupiła, ale kupiłam kilka opakowań na raz i dostałam go w gratisie to juz zużylam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli ogólnie jesteś zadowolona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Planuje jeszcze na jesień powtórzyć kurację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biorę pod uwagę kupienie sobie tych tabletek jednak martwi mnie tutaj jedna kwestia Mianowicie rostępy. Czy w trakcie powiekszania biustu tabletkami nie ma ryzyka pojawienia się na biuscie rostępów? Trochę się obawiam tego bo mam do nich tendencję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie miałam ale używałam również kremu z tej samej serii. Ponoć jak stosuje się krem to można uniknąć rozstępów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja powiększyłam biust specjalnymi ziołami brazylijskimi - Breastfem. Polecam bardzo dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...

Sklep Valetta.pl opinie (1556 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...