Paweł - opinia (1) Świetne jedzenie , sympatyczna obsługa i rewelacyjna Margharita :) Czego... Paweł Krisu - opinia (1) Pierwszy raz i muszę pochwalić. Ewidentnie Dania przygotowywane na świeżo (to... Krisu Nie polecam!! (1) Niestety nie polecam,tego lokalu,ubsluga z fochem,jedzie bardzo średnie,ceny... Niezadowolony klijenet
Jestem na tak (1) Jedynym minusem jest wystroj lokalu ktory nie zachwyca , jedzenie i obsluga... Pietrzak Super obsluga (1) Bardzo mila obsługa, potrafiące fajnie doradzić. Samo jedzenia tez super.... Ania Ciekawe miejsce (1) Byłem , spróbowałem, wrócę . Generalnie miła obsługa, fajne jedzenie .... Franciszek Cudowna obsluga (1) Polecam gotowców to miejsce. Bardzo przyjazna obsługa i pyszne jedzenie. Kacper Fajne miejsce (1) Ciekawe miejsce, nowoczesna kuchnia. Polecam Michal Meksyk.... (1) Na wejściu ciężko wyczuć - czy kelner prowadzi do stolika, czy trzeba samemu.... Emilio Estevez Tako zeszło na Psy razem z Ekipą oraz Jakością! (1) TAKO Chyba nie zaprasza, ceny podnieśliście o prawie 50 procent w ciągu... Łukasz Ś Bardzo przyjemne miejsce (1) Bardzo mila obsługa, smaczne jedzenie, polecam! Dariusz Kompletna ignorancja! (1) Zamówiliśmy jedzenie i napoje. Napoje otrzymaliśmy po paru minutach. Po... Anita Od kilku lat w Polsce względem lokali gastronomicznych wyznaczone są pewne standardy. W Tako Gdańsk jednoznacznie nikt nie dba (1) w pierwszej kolejności - widać brak rzetelnego managera. Nikt nie wskazał... NachosxGdansk Mariusz - opinia (1) Słabiutko ,wystrój masakra ,brak alkoholu ,jedzenie okropne !!!! .zamawiałem... Mariusz