Anita Z - opinia (1) Nie polecam firmy , brak kompetencji , nie działający sprzęt: mikrofon i... Anita Z Henryka - opinia (1) Po raz trzeci korzystam z usług Zakładu pogrzebowego Tanatos . Przeurocze... Henryka Aleksandra - opinia (1) Szanowni Państwo, Chciałabym Państwu bardzo serdecznie podziękować, za... Aleksandra
Anna Marciniak - opinia (1) Profesjonalna, godna zaufania obsluga. Taktowni, punktualni pracownicy.... Anna Marciniak Katarzyna Rogalska - opinia (1) Szanowni Państwo, Na ręce Pani Jolanty Błaszkiewicz, składamy wszystkim... Katarzyna Rogalska Emil - opinia (1) Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy. Wszystko odbyło się zgodnie z moimi... Emil Barbara Karpow - opinia (5) Pragnę podziękować firmie Tanatos - Gdańsk ul. Jaskółcza za profesjonalne i... Barbara Karpow Krystian - opinia (1) Bardzo dziękuję firmię tanatos wszystko było super Krystian Podziękowanie (1) Bardzo dziękuję za udzielenie, niezbędnej pomocy w pełni profesjonalnej na... Grażyna Polecam i dziękuję (1) Serdecznie dziękuję firmie Tanatos za przewóz zwłok mojego taty Bogdana i... Małgorzata 10/10 (1) Bardzo dziękuję za profesjonalnie wykonaną usługę pogrzebowa, za indywidualne... Watson Pogrzeb syna (3) Witam wszystkich, którzy muszą skorzystać w ciężkiej chwili rozstania z... Irena Klinkosz Podziękowanie (2) Serdecznie dziękuję za oprawę pogrzebu mojej mamy Zofii oraz piękne wieńce... Małgorzata PODZIĘKOWANIE (1) W imieniu swoim i mojej siostry składam podziękowania za wspaniale... Beata .S. Nieetyczne zachowanie (4) Moja siostra opisała na forum dzisiejszą sytuację ale myślę że wymaga ona... Aneta Polecam i bardzo dziękuje. (1) Chcę podziękować firmie Tanatos która organizowała pogrzeb mojej ukochanej... Mariola Szczepańska profesjonalnie (1) chce podziękować firmie Tanatos za profesjonalną organizację pogrzebu mamy,za... Anna Zienkiewicz Tanatos (1) Szczerze moge polecić tą firme jeśli chodzi o takie sytuacje jak pogrzeb ,... kamila Polecam (1) Firma Tanatos wykazala sie nie lada profesjonalizmem podczas pogrzebu Mamy.... Rochlicki Pawel Joanna Stromska - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Profesjonalna i pełna zrozumienia pomoc w trakcie... Joanna Stromska