Agnieszka S. - opinia (1) Dziekuję za super naprawione poduchy od rogówki. Cena bardzo dobra oraz... Agnieszka S. TAPICER!!! P O L E C A M ! ! ! (13) Szybko,tanio i bardzo solidnie!!! Tapicerstwo i renowacja mebli! Firma... magdalenkagd renowacja sypialni (1) do renowacji mieliśmy 2 materace z naszego łóżka, miały nietypowy rozmiar,... Mariola
Wykonana kanapa narożna według mojego życzenia w przystępnej cenie. (1) Umówione spotkanie, fachowe doradzenie wykonania mebla,ustalenie szczegółów... Wioleta Dziękujemy za sofę, wygodne, ładne, cenne uwagi! (1) Polecamy, takiej obsług klienta już sie prawie nie spotyka- rewelacja, cenne... nowożeńcy Super Polecam (1) Materiał wybrała żona, do wyboru do koloru, mebel tzn. kanapa narożna... Filip Sprawnie, ładnie i tanio (2) Skorzystałem z usługi w lutym 2011 r. Pan Andrzej pomierzył, za proponował... Zbigniew W. Polecam (1) Zamówiłam rogówkę w stylu bardziej nowoczesnym moj pomysł i perfekcyjne... Ramona Porządny Fachowiec (1) Zamówiłem kanapę i dwa fotele u tego Pana, wykonał Zestaw wypoczynkowy ładnie... Patryk Kunowski Polecam !!! (1) Szybkia realizacja, rzetelne wykonanie, bardzo atrakcyjne ceny. Pan Andrzej... Dorota Nie polecam (1) Zadzwoniłem do zakladu z zapytaniem ile kosztowało by obicie podsufitki - na... xxx Renowacja i tapicerstwo (1) T A P I C E R Firma Usługowa RJ ul.Mjr.Hubala 16 Gdańsk-Wrzeszcz... magdalenkagd Polecam!!! Tapicer na Medal ! (1) Powiem krótko i na temat Kanapa tapicerowana najnowszy szyk jaki sobie... Zachwycona klientka Lupińska