Passacik - ocena (1) Super warsztat wjechałem sprawdzone odrazu że siatka walnięta, Pan odrazu... Passacik Marek - opinia (1) Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam bardzo!!! Marek Jarek. S. - opinia (1) jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem. wszystko super, bardzo uczciwe... Jarek. S.
Stary Człowiek . - opinia (1) Szybko zrobione , cena ok . moja 3 wizyta w ciągu 7-8 lat ? - polecam ! Stary Człowiek . Wzorcowy warsztat (1) Fachowość w pełnym wydaniu, bez zbędnych "opisów" , krótko rzeczowo, normalne... Marek Naprawa (1) Bardzo dobry warsztat porządnie i fachowo.Polecam :) Karol Gatunek wymierający uczciwych fachowców (1) Za każdym razem jak mam problem z tłumikiem, wiem gdzie jechać. Serwisuje w... Almera ;) Pełen profesjonalizm (1) Jestem pod wrażeniem- nie dość, że naprawa została zrobiona w ciągu paru... Jerzy Fachowiec za uczciwą cenę. (1) Usługa szybka, fachowa i cenowo jak najbardziej uczciwia. W porównaniu do cen... J.Z. Fachowiec (1) Super szybko i bez ściemy, najlepsi w Gdańsku. POLECAM tom Super warsztat (1) Tłumik wymieniony na miejscu, mila obsługa,niska cena. będę wszystkim polecać... Natalia Audi a6 c5 avant (1) Co tu dużo mówić, warsztat może i skromny, ale wachowiec pełną gębą :) w 10... Piotr Wybawca pierdzących samochodów (1) Jestem naprawdę bardzo zadowolony z podejścia, a także z jakości i szybkości... Krzysztof Maciej - opinia (1) Sprawna i bardzo szybko obsługa. Wymiana układu wydechowego w mega szybkim... Maciej Rewelacja ! (1) Polecam, wizyta bardzo przyjemna, wymiana tłumika zrobiona szybciej niz... Michał Profesjonalny warsztat (1) Zazwyczaj nie wystawiam opinii ale obok tego warsztatu nie można przejść... Sebatian Złącze elastyczne (1) Polecam! Nie bylem umowiony, przyjechalem po diagnoze. W 20 minut postawiono... Szymon Polecam! (1) Fachowa robota, szybko sprawnie i w bardzo dobrej cenie! Jak najbardziej mogę... Krystian Fachowcy! (1) Byłem zmuszony do naprawy tłumika w innym warsztacie, lecz po tygodniu... Paweł urwany tłumik (1) Witam, szybko, tanio i profesjonalnie. nie mam co się rozpisywać, każdemu... seba