Tawerna Rybaki

Restauracje

Sopot, al. Wojska Polskiego 26

Ola - opinia (1) Bardzo miłe zaskoczenie! Byliśmy w Tawernie na rodzinnym obiedzie (po... Ola Super reatauracja (4) Nie wiem, skąd się wzięły te złe opinie. Byłam dość częstym gościem Tawerny i... aew Das Beste Essen in Sopot... (1) Ich durfte schon des öfteren mit meiner Familie oder Geschäftsleuten im... Marek
Pycha (1) Jedzenie pyszne i ładnie podane. Restauracja jest świetna i często ją... Kim Pozytywnie (1) Fajna tawerna nad samym morzem, spory wybór ryb zrobionych na rózne sposoby,... wczasowiczka Opinia o potrawach (1) Wspaniała potrawa z dorsza zapiekanego w sosie porowym. Gratulujemy Poprosimy... Klient Najlepsza rybna restauracja w 3mieście. (1) Nareszcie znalazłem najlepszą restaurację! Wybór dań duży, smak świetny, ceny... Żeglarz Smacznie w Tawernie (1) Jestem bardzo częstym gościem TAWERNY RYBAKI w Sopocie tak sam jak i ze... Bardzo częsty konsument Zauroczenie (1) Super klimat restauracja z cenami fastfooda, kelnerska obsługa super sprawa,... dzikun666 Gorąco polecam!!! (1) Kiedyś byłem częstym bywalcem Tawerny, ale nie było mnie w kraju ponad pół... Janusz Polecam, fajna knajpa (2) Polecam - jedzenie ok, choć ostatnio zauważam, że porcje są niestety coraz... marecki Polecam (1) Miły lokal, bardzo dobra lokalizacja. Bogate menu, każdy znajdzie coś dla... zadowolony gość wspaniała obsluga (1) Ostanio wybrałam sie ze znajomymi do tawerny, odrazu podszeła do nas... stała bywalczyni Bardzo smaczne (1) Witam wszystkich czytajacych opinie o lokalu.Jedzenie jak zawsze smaczne ,... Milosz Bauza Mała uwaga (1) Byłyśmy na rybce 14.o8. wszystko ok. nie czekałyśmy długo na obsługę,... stała klientka Bardzo dobrze, ale... (2) To jest super restauracja, z bardzo dobrą lokalizacją jeżeli ktoś przy... Paweł A ja nadal lubię tu przychodzić (1) Byłam w sobotę, z rodziną. Bardzo miła pani poinformowała nas o wolnych... sopocianka z Brodwina