Tawerna

Restauracje Kluby, dyskoteki

Gdynia, al. Jana Pawła II 9

Pati - ocena (1) Jak śniadania z rodzinką to tylko tu. Przemiłe panie kelnerki, zawsze mają... Pati Zadowolony gość - opinia (1) Przemiła obsługa, barmani za każdym razem służą swoją wiedzą, dana zawsze... Zadowolony gość Zbychu - opinia (1) super jedzenie,miła obsługa ,lokal z fajnym klimatem Zbychu
Asia - opinia (1) Bardzo smaczne jedzenie, przemiła obsługa. Gorąco polecam Asia Weronika - opinia (1) Moje ulubione miejsce na kulinarnej mapie Gdyni! Smaczne jedzenie, muzyka na... Weronika Daniel - opinia (1) Dobre jedzenie, przemiła obsługa i świetny klimat! Daniel Iwona - opinia (1) Jest super jedzenie wysmienite Iwona Lokal z kiepską obsługą (1) Ponad pół godziny oczekiwania na jednego ziemniaka i smażonego dorsza to... Cezary Miejsce z klimatem i dobrym jedzeniem. (1) Restaurację odwiedziliśmy z polecenia przyjaciółki mieszkającej w Gdyni.... Agata P. Najlepsze miejsce w sercu Gdyni (1) W Tawernie stołuję się regularnie od 9 lat !! Moje serce zdobyły pyszne... Kasia Polecam (1) Dobre jedzenie,niskie ceny,życzliwa obsługa. Mezczyzna Polecam! Pysznie. (1) Wstąpiłam w weekend przypadkiem z Najbliższymi. Pyszne jedzenie, także menu... Spacerowiczka Smacznie i w dobrym klimacie (1) Przyznaje miejsce z klimatem, jedzenie smaczne i domowe. Muzyka na żywo... Beata Platna rezerwacja (1) Bardzo dobra muzyka na zywo (Poniedzialki i wtorki), dwie gitary i skrzypce.... PrzypadkowyGosc Niemiły incydent (1) Zawsze lubiłam Zieloną Tawernę ze względu na kreatywnych barmanów, którzy nie... Bea świetna muzyka na żywo!! (1) Dziękuję za muzykę na żywo, zwłaszcza za utwór Reamonn "Supergirl". powsi Polecam wszystkim. (1) Z " Tawernianej " kuchni korzystałam już nie raz lecz ten ostatni wręcz... Vera polecam (1) Świetne miejsce na miłe spotkanie przy dobrym jedzeniu. danka Opinia (1) Rewelacyjna obsługa super atmosfera i bardzo smaczne jedzenie Polecam łososia... Aga Rewelacyjne miejsce ! (1) Tawerna to bardzo miły loka Doskonały do spotkań ze znajomymi szczerze... Darek