Technikum nr 18

Technika

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1/2

Roman - opinia (1) Nie wszyscy nauczyciele byli godni szacunku...napewno nie Leon i Celina. Roman Polecam wszystkim! (2) Naprawdę bardzo polecam wszystkim. Poziom nauczania wysoki, na studia... iwona conradinum najlepsza szkoła jaka istnieje (1) pozdrawiam elite co stała przy wejściu!:) a szkołe polecam naprawde super klimat tg
Po technikum (1) Naprawdę zachęcam wszystkich do wybrania tej szkoły a szczególnie technikum... Mechatronik łza się w oku kręci :) (1) Mimo , że skończyłem tą szkołę prawie 5 lat temu , to wciąż żywe są... Bartek Polecam! (2) naprawdę wszystkim gorąco polecam! Poziom nauczania wysoki- zwłaszcza jeśli... akme REWELACYJNA (2) z*******a szkoła ;) gall anonim bardzo, bardzo, bardzo polecam.. (1) Ukończyłam tą szkołę rok temu... szkoła wspaniała, z klimatem, atmosferą,... Mapecia Superrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! (1) Szkoła świetna. To liceum spodobało mi się od razu, jak tylko pierwszy raz... Mała Świetna! (1) Świetna! Nie interesuj sie ! POLECAM :D (1) Witam, ukończyłam tą szkołę w tym roku i jestem z niej bardzo zadowolona..... Panna A. Moja buda :)) (1) Chodzę do tej szkoły 2 lata. Ogólnie podoba mi się w niej, lecz nauka czasem... Koliberek1990 Świetna (1) Chodzę do tej szkoły i uważam, że jest bardzo dobra ! Daje dużo możliwości... kiki Taka sobie... (1) Jestem absolwentką tej szkoły. Ukończyłam ją kilka lat temu, ale od znajomych... aki ZABA - opinia (1) MOJE KOCHANE CONRADINUM KTORE SKONCZYLAM 10 LAT TEMU DO TEJ PORY WSPOMINAM... ZABA paula - opinia (1) mam pytanie jakie są progi do tej szkoly? paula Uczeń - opinia (1) Eh, jestem związany z tą szkołą już prawie dwa lata i nigdy nie zmieniłbym... Uczeń