tablet uszkodzony ,szukam serwisu (5) Szukam namiaru na tanią naprawę tabletu.Mała dostała od mikołaja tablet HAIER... polanka Naprawa drukarki - gdzie? (5) Czy ktoś zna miejsce lub osobę gdzie naprawie drukarke? Mam hp photosmart... Nikunia Xbox Live Gold w żabce - kupował ktoś? (1) Kupował ktoś w sklepach Żabka Xbox Live Gold? Jest już dostępne w trójmieście... maxionik
Gdzie naprawić lornetkę (2) Kot zrzucił lornetkę z parapetu i od tego czasu obraz jest podwójny. Gdzie... maceio Nowa Oferta Plus - jak to funkcjonuje? (3) Jak funkcjonuje nowa oferta Plusa, bo regulaminu na stronie nie ma, po... Darek Szukam aplikacji do zostawiania śladów na ekranie przez kursor. (1) Kiedyś pojawił się artykuł, nie pamiętam kiedy i gdzie, zawierający przykłady... Saj Drukarka Canon Pixma IP1900 (1) Od pewnego czasu moja drukarka Canon Pixma IP1900 nie pracuje prawidłowo,... Darek Konserwacja laptopa. (1) Witam :P Jako, że jestem w Gdańsku od niedawna chciałbym się spytać bardziej... Mikołaj jakie konsole do gier polecacie (1) chodzi o male konsole do samochodu jak się jedzie w dluższą podróż mama dobry program komputerowy pomocny przy problemach w czytaniu (4) może ktoś się zetknął? może być dla dyslektyka miki Skaner - gdzie? (3) Potrzebowałbym zeskanować parę dokumentów czy ktoś by pomógł? Krzysztof Jak usunąć konto na fb? (4) Czy ktoś mi poda info jak mogę usunąć konto na fb? Dzięki ja komputerowiec, macie jakiegoś zaufanego? (4) Witajcie Mam kilka spraw do zrobienia z moją elektroniką. Laptop strasznie... Katniss Jaki tablet do internetu? (1) Taki do 1000 zł i najlepiej z wyświetlaczem 10". Planuję go używać jako... Pomek Laptop dla maturzysty - jaki? (2) Chciałabym kupić synowi laptopa, nie bardzo się na tym znam, a to ma być... annka gdzie naprawić zegarek Seiko? (2) Bateria mi się rozlała, czy to może być zwykły zegarmistrz, czy jakiś... user_137693571692 Potrzebny informatyk (1) Możecie polecić jakiegoś informatyka, może to być także student, Gdynia-Karwiny. syrenka Internet Limes - ma ktoś? (6) Jakiś czas temu firma Limes kładła kable u mnie na osiedlu. Czy ktoś z Was ma... Ukash_29 użytkownicy programów komputerowych (7) Zwracam się do Was z prośbą. Pomóżcie mi znaleźć skuteczny program blokujący... tekwar poszukuję informatyka z dojazdem (4) Witam,szukam dobrego informatyka ,który ogarnia Windows 8 .W moim laptopie... E.