naprawa aparatu fotograficznego? (3) Czy ktoś oddawał do naprawy aparat fotograficzny typu Sony ? Po upadku... jolka zgubiona karta do aparatu na westerplatte (1) witam, wiem, ze szanse odzyskania karty są nikłe, ale moze jednak... dziś... Natalia Zamiana dvd na blu ray-czy to możliwe? (6) Witam, niestety w wyniku kilku komplikacji mamy dvd weselne bardzo kiepskiej... Anna
Gdańsk: znalazłam telefon motorola (9.08.2014) (5) Wiem, że należy do faceta o imieniu Robert, który z piątku na sobotę był w... Ola Pęknięty wyświetlacz w tablecie (3) Witam Po upadku pękł mi wyświetlacz w tablecie marki Asus i nie działa... Eruverio Gdzie można naprawić drukarkę? (5) Zepsuła się drukarka Canon, świetnie drukowała zdjęcia, warto naprawiać? I... j.a. samsung s advanse - wyświetlacz, gdzie wymienię? (3) witam gdzie najtaniej i za ile moge wymienic wyswietlacz do tego tel. lub... janek Dobry bezpłatny program do kompresji - szukam (4) Szukam jakiegoś dobrego bezpłatnego programu do pakowania i rozpakowywania... Syrenka16 Wypożyczenie sprzętu foto - gdzie? (3) hej, mam pilna sprawe-szukam obiektywu szerokokatnego na najblizszy piątek w... gdanska83 samsung s advanse (1) witam moze ktos wie gdzie i czy mozna oplacalnie wymienic w tym tel... jaja szukam informatyka do przeniesienia się z Windows XP na 7 Ultimate (2) jak w tytule kris Kupno Laptopa (5) Witam chciałam kupić laptopa lecz się na tym nie znam ma być nie drogi bo to... kgorzynska6 Poszukuję speca od komputerów:) (7) Mój kochany laptop strasznie się zrobił powolny, nie łączy z internetem, a ja... mama Jaki laptop najlepszy (3) Witam proszę o radę,jaki laptop najlepszy do 2tys.zł. Z góry dziękuję za... Ania Umowa w play czy uczeń lo też może podpisać na siebie? (19) proszę o info jjj Ile kosztuje naprawa zalanego laptopa, bo chyba chca mnie naciagnac?? (20) Moja cora wylala mi na laptopa moja kawe mlekiem, zanioslam obok mnie do... sanszajn Blokada numerów. (9) Witam, mam pytanie. Wie ktoś może was, jak można zablokowac numer w sieci... Niuuń Blokowanie pop up (5) Bardzo fajnie się Was czyta. Długo nie miałem odwagi pisać, ale bardzo... mart