Mama Dziewczynek - opinia (1) Właśnie zakończyliśmy naszą przygodę z Przedszkolem Teddy. Był to dla nas... Mama Dziewczynek Mama Wojtka - opinia (1) Przedszkole Teddy jest marzeniem rodzica i dziecka. Synek chodzi drugi rok do... Mama Wojtka Aleksandra - opinia (1) Kameralna atmosfera z indywidualnym podejściem do dziecka. Zależało mi bardzo... Aleksandra
Mamma Mia - opinia (1) Moje dziecko chodziło do Teddiego przez trzy lata, skończyła tam zerówkę.... Mamma Mia Milena - opinia (1) 100% na tak! Mogę śmiało każdemu niezdecydowanemu rodzicowi polecić to... Milena Rodzice Marysi - opinia (1) Kameralne grupy, ciekawe zajęcia, wysoki poziom nauczania j. angielskiego,... Rodzice Marysi Polecam każdemu! (1) Moja córka chodzi do Tedy the Bear trzeci rok. Uwielbia tam chodzić, ma... Mama Idy Zdecydowanie polecam (1) Nasz syn uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok i muszę powiedzieć, że z... Piotr Spokój rodzica (1) Nie wyobrażam sobie teraz, żeby mój syn chodził do przedszkola państwowego z... MamaMalegoKsiecia Najlepsze miejsce dla Malucha! (1) Moja córka jest zachwycona! Po dwóch tygodniach już śpiewała angielskie... Danusia Jesteśmy bardzo zadowoleni. (1) Przedszkole rewelacyjne. Świetna i zawsze uśmiechnięta kadra. Super pomysły... Kam Wspaniałe przedszkole! (1) Mój synek chodził do TTB 2 lata i w tym czasie nie było ani jednego dnia,... jusid Zerówka (1) Polecam z czystym sumieniem zarówno przedszkole jak i zerówkę. Synek w tym... dorota DLA MNIE NAJLEPSZE!!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Moja córka uczęszcza tam od... Małgosia magda - opinia (1) Cóż, nie mam porównania, ale nie chcę mieć:). Moje dziecię chodzi zadowolone... magda Najlepsze przedszkole (1) Mój syn uczęszcza do tego przedszkola od ponad roku (wcześniej byli prywatnym... Tatusiek Zadowolony synek, szczęśliwi rodzice (1) Przeniosłam swojego synka do TTB jakiś miesiąc temu z przedszkola do którego... Magdalena Teddy The Bear-polecam!!!! (1) Super przedszkole i wychowawcy!!!Nasza córka wcześniej chodziła na ZASPĘ i... Michael Bardzo dobre przedszkole- polecam! (1) Mój synek uwielbia to przedszkole. Czasem nawet nie chce wracać do domu. Dla... Mama Bardzo wszytskim polecam. (1) Wybór przedszkola (w szczególności dla najmłodszych dzieci - poniżej 3rz) to... Diana