Marcin - opinia (1) Pani Sandra (Wrzeszcz- manhattan), naprawdę fachowa pomoc i życzliwość,... Marcin WojciechK - opinia (1) Elegancka wymiana baterii polecam! WojciechK Kamil - opinia (1) Polecam punkt jak i serwisanta który widać ze pomimo wieku posiada dużą... Kamil
Andrzej - opinia (1) Polecam. Szybka, profesjonalna naprawa i do tego w dobrej cenie Andrzej Nie polecam (1) Zamówiona część nie pasuje do modelu pomimo pokazania pudełka od modelu . 3... Niezadowolony klient Daniel - opinia (1) Na pewno nie polecam sieci GSM'ów TeleExpert np w Galerii Bałtyckiej czy... Daniel Porażka (1) Zostawione dwa te same telefony w celu przełożenia ekranu z telefonu... Paulina Gorąco polecam ! (1) Bardzo polecam wszystkim którzy chcą zabezpieczyć dobrze swój telefon. Mają... Rafał Odradzam (1) W piątek kupiłam szkło ochronne do iphona7 za 70 zł (!!!) a następnego dnia... J. tragedia (2) 1 to zdecydowanie za wysoka ocena! Po 2 tygodniach dostalam telefon bez... Olga UWAGA !! NIE POLECAM !! TOTALNA MASAKRA (1) Oddałam do naprawy Samsung Galaxy Note 4 do wymiany szybki wyświetlacza.... Klientka Niezadowolony klient (1) oddałem do naprawy telefon, miał być gotowy na za 3 dni, po wizycie po tych 3... Krzysztof Zdecydowanie, zdecydowanie NIE POLECAM! (1) To co wyrabiaja ci panowie, to jakas kpina. Oddalem telefon na zdjecie sim... PB