Nataliia - opinia (1) Polecam serdecznie ten salon komórkowy! Telefon służy już nie pierwszy rok, i... Nataliia Ksenia - opinia (1) Dobry sprzęt, CENY! już nie pierwszy raz kupujemy w tym sklepie i jesteśmy... Ksenia Wiesław.. - opinia (1) Korzystam od lat z tego zakładu-profesjonalna obsługa,zrozumienie w podejściu... Wiesław..
Agusia - opinia (1) Jak zawsze można polegać na dostępności szerokiego wachlarza asortymentu oraz... Agusia Polecam (1) Konkretna realizacja usterek telefonu ,szybko,profesjonalnie .Miła przyjazna... Dariusz Telefon uszkodzony po naprawie, niemiła obsługa (1) Przykro mi, ale niestety nie jestem zadowolona z usług serwisu Telemobil.... Martyna ale wybór! (1) takiego wyboru to chyba jeszcze nie widziałam! do wyboru do koloru i ceny :)... Aga Iphone (1) Jeśli zbiłeś szybkę i potrzebujesz szybko pomocy, POLECAM! W ciągu godziny za... Oliwa POLECAM (1) Z WIELKĄ przyjemnością wystawiam pozytywną opinię :) Jestem stałym klientem... WACŁAW Najlepszy z najlepszych (1) Z WIELKĄ przyjemnością wystawiam pozytywną opinię :) Jestem stałym klientem... Radek Zdecydowanie TAK I JESZCZE RAZ TAK!! (1) Dziś imieniny męża a ja jak zwykle na ostatnią chwilę szukam prezent, że jaki... Żona Serdecznie polecam! (1) Jedyny serwis w Trójmieście gdzie naprawdę uczciwe traktują klienta.... Krystyna NIKOMU NIE POLECAM!!! (1) Sprzedali wystawiony na Allegro IPhon, zaplacone przelewem i niema aini... GD NIE POLECAM !!!!!!! (1) W dniu 08.04.2016 r. oddałem do naprawy telefon Nokia lumia 735.... Henryk Jabłoński Profesionalny serwis i super ceny (1) Jeśli ktoś szuka pomocy z telefonem to na prawdę polecam. Wszyscy nie... Martabas Zadowolony klient (1) Jestem bardzo zadowolony z zakupu telefonu (Samsung Galaxy S6) w sklepie... Robert Najlepszy sklep z telefonami w Trójmieście (1) Najlepszy sklep z telefonami jaki widziałem, NIEWYOBRAŻALNY wybór ! Kilkaset... Adrian Sklep na poziomie - polecam (1) Mój nowy iPhone ma się dobrze. Wszystko śmiga jak trzeba.Sklep 1... Rafał Uczciwie i solidnie (1) To 4 serwis do którego zawitałem i powiem tylko ze szkoda ze trafiłem do tego... Tomasz W pełni zadowolona klientka (1) Pani,która mnie obsługiwała,przemiła i bardzo serdeczna (zresztą Pan... Iza