Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Temat dostępny też na forum: Społeczność
Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)
Hej !Szukam kogoś chętnego do gry w tenisa stołowego.Uprzedzam że nie gam jak zawodowiec ani efekciarsko po prostu lubię i chciałabym z tą sympatią coś zrobić ,poza tym cenię sobie aktywne spędzanie czasu i ducha rywalizacji .Jestem Kobietą mam 29 lat wolałabym grać z drugą panią ale jeżeli trafiłby się jakiś normalny pan to też w porządku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaproszenie do Rumi na t.s

Witam zgonie z Pani wpisem chcę zainteresować grą amatorską w Rumi ale pod okiem trenera - koszty praktycznie żadne . Proszę zainteresować się Akademią Tenisa Stołowego ,,Małe Trójmiasto"- zobaczyć na TTM powstanie tego Stowarzyszenia i zapraszam w uczestnictwie poziom zawodników różny -na pewno nie zawiedzie się Pani. Pozdrawiam Jarosław P. 502810451
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaproszenie do Rumi na t.s

Ja chetnie pogram (choc umiejetnosci mam zadne) mam 33 latka i jestem "normalny" ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaproszenie do Rumi na t.s

Witam,

Czy macie jakas strone www, z ktorej wiecej moznaby sie dowiedziec na temat Stowarzyszenia ? Odpowiedz prosze kierowac na amw2001@o2.pl
Pozdrawiam,
Lukasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Zaproszenie do Rumi na t.s

http://pingpong.rumia.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Wątek aktualny? Skąd jesteś, może da się zbudować większą grupę normalnych pań i panów, chętnych do rozrywkowej gry w tenisa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Skad jestes? Jestem dostepny od 15 lutego. Moj adres amw2001@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Wątek co prawda sprzed dwóch m-cy, ale jestem nowa w Trójmieście i baaardzo chętnie bym pograła. Jeżeli coś się już zorganizowało, albo ma się zorganizować to proszę o maila na adres k-dziekan@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasiu jesli twoja propozycja jest aktualna to chetnie pogram z toba w tenisa stolowego moj tel. 574771407 miroslaw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Hej, ostatnio się ponownie zainteresowałem tenisem stołowym , napiszcie gdzie w Gdańsku można pograć za niewielkie pieniądze .Może jakaś sekcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Temat Aktualny

Temat jest aktualny chociaż usunęłam ogłoszenie ,jeżeli ktoś jest serio zainteresowany to śmiało pisać na maila.Nie ukrywam że mile widziane są osoby pełnoletnie i mniej więcej w moim wieku :) bez innych zamiarów niż tenis stołowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Temat Aktualny

witam. z najwieksza checia pogram w tenisa stolowego z kims kto poswieci ciut czasu na ten sport. jestem energiczny fizycznie mlody :) i chetny na podnoszenie swych umiejetnosci . moj adres mailowy sscooti@op.pl pozdrawiam Robert.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Temat Aktualny

witam jeśli jesteś z gdańska to zapraszam. mam stół w piwnicy, dużo miejsca niestety nie ma ale gwarantuję że da się pograć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Temat Aktualny

Witam,chętnie się spotkam by pograć. Podaj namiary na siebie to się zgadamy. Pozdrawiam Jacek mój @ faraon695@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Temat Aktualny

Witam, czy nadal można się dołączyć? czy udaje się Wam spotykać jakoś regularnie, by pograć? Spełniam warunki brzegowe :), więc z wielką chęcią bym się spotkała na granie. Jeden szkopuł - ponad rok przerwy, a wcześniej wyłącznie dla przyjemności i rekreacyjnie, więc nie wiem, czy nie zaniżę poziomu :). Pozdrawiam ! rachcikgmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Temat Aktualny

Na jakiego maila pisać? ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

witam, z chcecią pogram w gdyni, 533500908, kobieta 29 lat tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Witam,stary wątek,ale może jeszcze aktualny?Chetnie zagram na poziomie amatorskim,świetnie by było jakos regularnie.
Najlepiej Gdynia,zapraszam Janusz 604-574-535.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Witajcie, wiecie może gdzie w Gdańsku można pograć? Najlepiej we Wrzeszczu.
Pozdrawiam i dzięki za info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Witam serdecznie.
Klub Sportowy AZS AWFiS Gdańsk wraz z Pingpongową Akademią Leszka Kucharskiego zapraszają wszystkich chętnych do grania w ping ponga. Spotkania przy stole pingpongowym odbywają się od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.00 w Gdańsku Oliwie, ul. Czyżewskiego 30A, wjazd od ulicy Nadwodnej (obiekty AWFiS)
Przychodzą do nas panie i panowie w wieku 30-45 lat a nawet są panowie po emeryturze.
tel. kontaktowy 662-444-272
emial: bartgajek@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Tenis Stołowy Trójmiasto I Okolice na Facebooku.
https://www.facebook.com/tenis.stolowy.trojmiasto.i.okolice

Stwórzmy bazę informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Chętnie pogram i to wielokrotnie,
niestety nie wiem gdzie można się miło rozerwać przy stole tenisowym.
mój nr. 882438446
Marek
( jestem w średnim wieku )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Witam jestem do soboty w Sopocie chciałbym pograć w tenisa stołowego ,dzwońcie śmiało 605-302-642,pozdr.Tadek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chetnie zagralbym w tenisa stołowego 506709239 najlepiej w Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie program w Gdańsku Śródmieście 666660537
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc. Bardzo chetnie bym pogral w tym lub przyszlym tygodniu, w Gdyni lub okolicach - moge dojechac kawalek jakby co. Poziom amatorski advanced. Dzieki z gory! 510200143
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Witam. Jestem zainteresowany ofertą gry w tenisa stołowego. Poproszę jednak jeszcze o więcej szczegółów. Ps. Uważam się za "normalnego" faceta. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Chetnie pogram w Gdańsku. stefn007@o2.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tenis Stołowy-szukam chętnego/chętnej do gry :)

Proszę o kontakt. Jestem z Gdyni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie pogram w Gdańsku na Meissnera. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o kontakt.
Tel 516305293
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...