Tenis stołowy :) (7) Cześć ! Szukam chętnej osoby najlepiej z Gdańska do gry w tenisa stołowego.... Marcin Tenis stołowy (2) Poszukuje partnera do gry w godzinach wieczornych 2/3 razy w tygodniu.... Zbyszko92 Szukam partnera do gry w tenisa stołowego/ping ponga (3) Hej, szukam partnera/ki do tenisa stołowego raz tygodniowo w Gdańsku zaspa... Tom
Tenis stołowy Gdynia (2) Szukam chętnych do gry w tenisa stołowego w Gdyni jack.simon@onet.pl jack szukam partnera do gry w ping pong (2) szukam partnera do gry w tenisa stołowego na zaspie między 20 a 22 mój... leszek tenis (3) jestem w wieku 60+ szukam kontaktu aby pograć raz może dwa razy w tygodniu Franek Szukam partnera/ki do tenisa stołowego (5) Szukam partnera/ki do gry w tenisa stołowego - Gdynia, Sopot - godziny... Ewelina Korty tenisowe w okolicy (4) Gdzie znajdę miejsce do poodbijania piłki w okolicy stogów/przeróbki/dolnego... andy Partner/Partnerka do tenisa ziemnego - Kowale (17) Poszukuję Partnera/Partnerki do gry w tenisa ziemnego. Lokalizacja Kowale.... Giordiano szukam partnera do gry w ping pong (1) szukam partnera do gry w tenisa stołowego na zaspie między 20 a 22 leszek tenis (3) Szukam chętnego do gry w tenisa ,Zaspa,Przymorze raz w tygodniu. Roman Tenis ziemny Trójmiasto (2) Witam, Będę w Gdańsku od 9.07 do 13.07.2018 roku, poszukuję sparingpartnera ?... trainterr Ostatnie piękne dni tej jesieni - zapraszam do gry! (1) Przed nami ostatnie piękne dni jesieni do gry na otwartych kortach! Zapraszam... Player Ping pong (1) Witam. Czy na Chełmie bądź na Oruni jest możliwość pogrania w ping ponga? Turniej Sopot Open ATP (1) Wpadacie na turniej Sopot Open? Można zobaczyć między innymi Jerzyka... Mareczek Sopot Open (1) Już pod koniec lipca rozpocznie się turniej tenisowy ATP Sopot Open. Na... Zenon TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W BANINIE (4) Witam, jesteśmy zagorzałymi wielbicielami tenisa stołowego. Postanowiliśmy... polandTT Partnerka do gry pojedynczej i mixta poszukiwana - nowy sezon! (1) Sezon na kortach otwartych już za dwa miesiące! Poszukuję partnerki do gry... Rocket Tenis Ziemny (3) szukam partnerki do Gry w Tenisa ziemnego, mój poziom początkujący, kiedyś... Piter Czesc wam (0) Zero niespotykanego, iż niewielkie rameczki są wyjściową atrakcją... Weronikaaa