Tenistal uwaga na tą firme

Nie wypłacane są wynagrodzenia umowy ,, na czarno'' praca głównie w delegacji po nieokreślonej liczbie godzin nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Tenistal uwaga na tą firme

Pracowałem tam krótki czas, ale firma jak najbardziej w porządku. Nie oszukują, pieniądze na czas/ Szef normalny człowiek. Ja chętnie wrodziłbym tam do pracy tylko, ze zachowałem się jak GUANiarz. Czas pracy hmmm w delegacji jest się po to żeby zarabiać. Nie znam nikogo kto by chciał pracować w delegacji po 8h dziennie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Tenistal uwaga na tą firme

Mój znajomy tam pracował i też ociągali się z umową, na koniec nie zapłacili mu za 2 miesiące pracy...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie wypłacili 700 zł za dwa tygodnie harówy w deszczu i błocie - koszmar :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra wypła długo się suszyła kurtka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety pracowałem w tej firmie dość długo. Powiem tylko, że pracowałem tylko dla tego, że właściciel firmy Pan Andrzej nie rozliczał się z pracownikami przez całe miesiące. Nie mozna było odejść, bo by nie wypłacił zaległych tysięcy. Mi był dłużny 17tys i tak dla kazdego pracownika. Wyzysk na maxa. Spanie na hali, bo hotelu juz nie wynajał. Dziękuję bogu, że już tam nie pracuję. Straciłem kasę ale teraz mam chociaż spokojne życie. Wieczne kłamstwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...