Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

Szukam psychoterapeuty na NFZ. Potrzebuję wizyt raz w tygodniu, po 60 minut. Byłoby fajnie, gdyby to był ktoś, kto orientuje się w terapii borderline.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

Polecam Gdańskie Centrum Zdrowia na ul. Oliwskiej. Mają bardzo szeroką ofertę, jest kilka poradni i wielu psychologów i psychoterapeutów. Warto zadzwonić i podpytać jak jest teraz z miejscami na terapię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

Ale z tego, co znalazłam dotyczy to uzależnień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

idź do Nowego Portu na Oliwską właśnie, leczą i bordeline,schize,chad po prostu wszystko. Terapie indywidualne i grupowe są na dobrym poziomie lekarze również
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

http://www.gcz.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=98&Itemid=104
http://www.gcz.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=99&Itemid=105
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

Tylko nie na Oliwska!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

A konkretnie ktorego lekarza odradzasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

Czemu odradzasz?Jak nie Oliwska,to co wtedy polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czemu nie Oliwska.....na bordeline lub ludzi DDA to nie wiele działa i pomaga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja córka ma bordeline. Srebrzysko zrobiło diagnostykę i terapię wstępną, która jak na razie narobiła tylko szkód, bo powinna być od razu cała terapia. Ze skierowaniem ze Srebrzyska córka udała się do Nowego Portu, zostawiła dokumenty, potem musiała jeszcze 2 razy jeździć, bo przy pierwszym badaniu zabrakło psychiatry. Po 6 tygodniach zadzwoniono, że nie załapała się na terapię, ponieważ wskazana jest indywidualna, a Szpital teraz takiej nie oferuje. Jesteśmy znów w punkcie wyjścia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapeuta, Gdańsk, zaburzenia osobowości - borderline.

Wiem, czemu znalazłam, że dotyczy to uzależnień - bo tylko tam są wypisani terapeuci.

Będę dzwonić, zobaczymy, co i jak. Chociaż skoro to już koniec roku, to pewnie będzie problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kobita z bordeline to rzeżnia.....total
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

z bordeline to katasrofa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To bardzo krzywdzące co piszesz. Jestem borderem i jestem w związku od 10 lat. Trzeba pomóc a nie odrzucać... Jeśli osoba chodzi na terapię i przyjmuje leki to jest w porządku. Widać niedojrzałość w Twojej wypowiedzi. Jeśli miałeś do czynienia z osobą z borderline to widocznie sam nie byłeś gotowy na zrozumienie jej i pomoc.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie polecasz iść na terapię borderline? Szukam odpowiedniej terapii dla swojego chłopaka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cum on jakie opinie (10 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Czy ktoś korzystał z pomocy psychoterapeuty? (61 odpowiedzi)

Czy ktoś korzystał z takiej pomocy i może polecić? Ja próbowałam dwa razy, u dwóch różnych osób,...