Terapia Manualna

Masażyści Rehabilitacja

Gdańsk, Arkońska 12A

Beata K. - ocena (1) Tomasza odwiedzilam zupelnie przez przypadek. Bylam na krotkim urlopie w... Beata K. Wojciech Polak - ocena (1) Pełen profesjonalizm Wojciech Polak Yulia - opinia (1) Przyszłam z problemem bólu w stopie - nie mogłam na nią nadepnąć. Po masażu,... Yulia
Maciej Czajkowski - opinia (1) Do Tomka trafiłem z polecenia. Wizyta bardzo konkretna. Szybka diagnoza i od... Maciej Czajkowski Anna S. - opinia (1) Polecam z całego serca gabinet a przede wszystkim wspaniałych... Anna S. Kaniuta - opinia (1) Korzystam z pomocy Tomka i Mikołaja od 2 lat. Bywało tak, że wchodziłam do... Kaniuta Sylwia Gojlik - opinia (1) Chodzę z córką regularnie do Mikołaja, od stycznia dzięki pełnym sesją córka... Sylwia Gojlik Marta - opinia (1) Odbyłam dwa spotkania terapeutyczne u Mikołaja z powodu silnych bólów pleców... Marta Paulina - opinia (1) Chodziłam z bólem w odcinku lędźwiowym przez 4 tygodnie, leki przeciwbólowe... Paulina Kama - opinia (1) Polecam. Tomasz jest profesjonalistą w każdym calu. Po pierwszej terapii... Kama Tomasz - opinia (1) Polecam w 100% Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera. Raz jeszcze... Tomasz Agata - opinia (1) Do Tomka trafiłam całkiem przypadkiem na mini sesję. Rozmawialismy na temat... Agata Kasia, fizjoterapeuta - opinia (2) Świetny terapeuta. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Podejście... Kasia, fizjoterapeuta Wiktoria - opinia (1) Pan Tomasz jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie. Przyszedłam z bólem... Wiktoria Miłosz M - opinia (1) Tomek to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Jestem osobą, która ma... Miłosz M Hania - opinia (2) W listopadzie zeszłego roku wybrałam się do Tomka z przewlekłymi bólami... Hania Sylwia ️ - opinia (1) Jeżeli szukacie profesjonalisty, to strzał w dziesiątkę. Tomasz jest... Sylwia ️ Albert - opinia (1) Mam 51l.Od 5 lat nieskutecznie leczyłem się u wielu terapeutów na bóle... Albert Kasia i Tomek - opinia (1) Tomek jest człowiekiem kontaktowym,bardzo otwartym.Cechuje Go indywidualne i... Kasia i Tomek Lucyna - opinia (1) Jestem po kolejnej wizycie u Pana Tomasza i kłaniam się nisko za ulgę której... Lucyna