Terapia Manualna

Masażyści Rehabilitacja

Gdańsk, Arkońska 12A

Lucyna - opinia (1) Jestem po kolejnej wizycie u Pana Tomasza i kłaniam się nisko za ulgę której... Lucyna Jan - opinia (1) Byłem u Tomka dwa razy i w obu przypadkach efekt było czuć natychmiastowo.... Jan Anna Sałuda - opinia (1) Witam. Pan Tomek to mistrzostwo. Mam 55 lat dzięki Niemu minęły wieloletnie... Anna Sałuda
Tomasz I. - opinia (1) Bardzo polecam, zabieg jest intensywny, ale bardzo efektywny. Tomasz I. Jacek , neurolog - opinia (1) Goraco polecam, wielkie zaangazowanie i umiejetnosci, wnikliwe badanie... Jacek , neurolog Bożena T. - opinia (1) Jestem starszą osobą po osiemdziesiątce, emerytowanym lekarzem. Miałam wiele... Bożena T. Ilona - opinia (1) Pełen profesjonalizm i empatyczne podejście do pacjenta. Przez dłuższy czas... Ilona Ewa W. - opinia (1) Udar - niedowład ręki. Pan Tomek z Gdańska posiada obszerną wiedzę z zakresu... Ewa W. Carla Modry - opinia (1) Trafiłam do Tomka z potwornym bólem w klatce piersiowej(czułam ucisk ,nie... Carla Modry Marcin - opinia (1) Pan Tomasz to fachowiec, który jest pasjonatem tego co robi. Umiejąc... Marcin Dorota - opinia (1) Jestem w trakcie terapii haluksa - z sesji na sesję terapie są coraz mniej... Dorota Kriss K - opinia (1) Pan Tomasz jest z najwyższej półki. Mialem wczesniej rehabilitantów, ale nie... Kriss K