Terapia małżeństw

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Drogie Panie,

Rozpocząłem terapię małżeńską u terapeuty. Jestem po kolejnym spotkaniu i mam głębokie poczucie stronniczości Pani Psycholog.
Nie chodzi o fakt , że z czymś mogę się nie zgadzać, ale bardziej o poczucie skupiania uwagi na żonie, jej potrzebach.
Moje kwestie są jakby w oddali, nie mają większego znaczenia nie są tak często podnoszone jak kwestie żony.

Przechodząc do sedna ... czy któraś z Was przechodziła terapię małżeńską w Trójmieście i miała kontakt z osobą, dzięki której Wasi małżonkowie/Partnerzy odnosili poczucie równowagi w rozmowie, nie mieli poczucia spychania na bok?

Wiem , że sprawa delikatna i może nawet kontrowersyjna, ale może doświadczaliście podobnych stanów? Może znalazłyście osobę, która nie budziła kontrowersji u jednej ze stron.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapia małżeństw

też bylismy kiedys na terapii i pani psycholog byla na maxa stronnicza- tylko że mój mąż był ok a ja winna za wszystko:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapia małżeństw

Ciekawe ile jest przypadków w których tylko 1 strona jest winna. :-)

Cóż... trochę jak szukanie igły w stogu, ale od psychologa oczekiwałem umiejetności czytania w człowieku jak w książce i zgrabnego podejścia do tematu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapia małżeństw

Znacie miejsce gdzie można pójść na terapię małżeńską bez opłat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Terapia małżeństw

Terapia małżeńska u Jezuitów, tam nie ma stronniczości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Terapia małżeństw

Fakt, znam kilka malzenstw ktore po weekendzie warsztatow/ wykladow ( nocleg jest rowniez u ksiezy, bo sa to zjazdy od piatku do niedzieli) opuscilu mury klasztorne w zgodzie. Sprobowac zawsze warto :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre efekty http://solveit24.pl/skuteczna-terapia-rodzinna/ naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Osobistego mgr Agnieszka Gudaniec. Gdy mieliśmy kryzys skorzystaliśmy z usług Pani psycholog i bardzo nam pomogła. Jestem zadowolona z efektów terapii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry prawnik - sprawy rodzinne - Gdańsk (16 odpowiedzi)

Witam, Szukam dobrego prawnika od spraw rodzinnych z Gdańska. Ktoś coś??

Dobry ortodonta (26 odpowiedzi)

dla osoby dorosłej, wada zgryzu, znacie kogoś?

Jaki wozek wybrac? (77 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)