RS - opinia (2) Kiedy widziałem doskonałe oceny Pana Michała, zastanowiałem się, czy to... RS Zbyszek - opinia (2) Pełen profesjonalizm ze strony Pana Michała. Kontakt, punktualność, rzeczowe... Zbyszek Zbyszek - opinia (2) Zleciłem panu Michałowi test szczelności i termowizję nowo budowanego domu.... Zbyszek
Łukasz - opinia (2) Zleciłem badanie termowizyjne 50 m2 mieszkania na jednym z gdańskich osiedli.... Łukasz Magda - opinia (2) Bardzo polecam! Rzadko spotykany pełen profesjonalizm. Pan Michał punktualny,... Magda Julia - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z usług pana Michała. Jest to człowiek o dużej... Julia Adrian M - opinia (2) Zdecydowanie polecam. Doskonała jakość usługi, a samo badanie kamerą... Adrian M Tomasz - opinia (2) Szczegółowy audyt . Miła i dokładna praca. Bogata wiedza na temat termowizji,... Tomasz Łukasz - opinia (2) Usługa została wykonana w pełni profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem... Łukasz Natalia - opinia (2) W naszym mieszkaniu pojawił się grzyb. W poprzednich latach nie mielismy... Natalia Tomasz - opinia (2) Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego badania. Dobry kontakt,... Tomasz Karolina - opinia (2) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu z jaką przeprowadzone zostało badanie... Karolina DD - opinia (2) Super fachowa opinia ! Bardzo polecam DD Krystian - opinia (2) obsługa i jakość na wysokim poziomie Krystian A. - opinia (2) Wszystko bardzo sprawnie i terminowo! Pan Michał bardzo metodycznie i na... A. Marcin Rudzki - opinia (2) Zaprosiłem Pana Michała ze względu na dziwne przewiewy w dopiero co... Marcin Rudzki Adam - opinia (2) Jestem pod ogromnym wrażeniem usługi wykonanej przez pana Michała. Zostało... Adam Grzegorz - opinia (2) Badanie termograficzne domu jednorodzinnego zostało przeprowadzone bardzo... Grzegorz Jarek - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z usług. Robiliśmy blower door test i termowizję.... Jarek Paweł - opinia (2) Pełen profesjonalizm. Pan Michał posiada bardzo dużą wiedzę i chętnie się z... Paweł