Brud na maxa ! (1) Nie polecam, robię tam zakupy tylko, gdy nie mam możliwości akurat... Ola negatywna (1) brudno ,nie mila obsługa za dużo starszych pan na kasie,nie mówiąc o płatnych... edyta BEZDOMNI POD SKLEPEM (2) Robie zakupy juz od dluzszego czasu w Tesco na Dabrowie, zazwyczaj wszystko... gosc
Kasjerka z tesco (4) Chciałabym sie odnieść do wypowiedzi Pana,ponizej.A więc oswiadczam ze... kasjer Promocje (4) Ciekawy, a może nieuczciwy sposób zdobywania klientów. Już raz były plakaty o... alfa smród bród i ubóstwo. stare mięso kolejki przy kasach i wiocha (1) smród bród i ubóstwo. stare mięso kolejki przy kasach i wiocha.tesco na... pomidor Fatalna obsługa kilenta w TESCO! Czas chyba zmienić kierownictwo! (2) Czas chyba zmienić kierownictwo! Fatalna obsługa klienta przez personel.... Tomasz Nowacki Te opinie piszą chyba wyłącznie skrajni frustraci... (1) Byłem w tym Tesco w kwietniu, tydzień przed świętami. Tłumy niezliczone,... Stały klient Tesco kasjer (2) Niestety, ale muszę przyznać, że po wczorajszych zakupach w Tesco przy kasie... Iza syf, kiła, mogiła! (1) Zawsze półki świecące pustkami, warzywa jakby byłyzbieana na śmietniku... Cezary na metkach taniej a w kasie drozej (3) chciałam kupic kapelusz słomkowy na metce było 19.90 czy 19.50 a w kasie już... kapelusik 2 dni przed wigilią działają 3 kasy (2) Biedne panie zamykają kasy bo 22.05 mają autobus do Starogardu. Rozumiem i... Grzegorz Gołaszewski Kradzież (3) okradli mnie w Tesco z portfela i całej jego zawartości, gdy torebkę... Ania Mięsko TESCO (2) Witam. Dzisiaj kupiłem w Tesco na Karwinach karkówkę w dość dobrej cenie.... rykoswb Techo góra (1) Wszystko jest super a najlepszy jest dział RTV ELEKTRO Monia Dno (1) fatalny asortyment i wysokie ceny - porownuje z Realem - pewnie efekt... Gal paranoja (2) kiedy jestem w Tesco i spotykam sprzataczke w mini to naprawde robi mi sie... klient Duży problem bezdomnych (2) Bezdomni obstawiają obiekt od rana do wieczora. Potwierdzam opinie... w SUPER OBSŁUGA (2) Ludzie co wy piszecie za bzdury może sami spróbujecie tej pracy to docenicie... JOANNA G Żebrające żury!!!! (1) Przerażająca ilośc osób nietrzezwych, nacpanych itp. niektórzy to nawet sie... Były klient