Laila - opinia (1) Zamawiasz burgera z frytkami, czekasz ponad 2 godziny no i dostajesz zimne... Laila Niestety (1) Zamówienie zrealizowane w niecałe 100 minut... po rozpakowaniu- zimne... Może... Jaga Niewarte ceny. (1) Dziś zamiawiałam 2 burgery oraz zestaw duze frytki + keczup. Zamowienie... Ada
Zimne jedzenie. (1) Po raz drugi jestem niestety zawiedziony dostawą jedzenia zawsze było ok... Beata Świetne burgery, warto poczekać! (1) Poziom wyżej niż KFC :-) Matt Chrupiący kurczak (1) Polecam.Jedzonko pyszne ,wszystko świeżutkie,pachnące,obsługa miła.Polecam... Lucyna Polecam!!! (1) Po pierwsze obsługa. Miła nienachalna Pani w okularach. Po drugie Menu... Piotr Niestety zchodzi na psy (1) Kiedyś polędwiczka była polędwiczką a nie wiórem w panierce. Rotacja... XYZ Jedzenie w barze ok, czas realizacji jedzenia na telefon - słabizna.. (1) Jedzenie smaczne, natomiast czas dostawy...makabra ( !!! ). Czas dostawy do... Kasia Bardzo dobre jedzenie i obsługa (1) Jestem bardzo mile zaskoczony. Jedzenie jest bardzo smaczne. Ceny przyzwoite... Jakub Świeże i pyszne (1) Świeże jedzonko, widać że składniki dobrej jakości, można się najeść, pyszne... Mateusz Polecam :)) (1) Pyszny soczysty kurczak, duże porcje i przyzwoite ceny. Pozdrowienia dla... Emi Wow! (1) Nie spodziewałem się czegoś tak smacznego! Kurczak dopiero co smażony,... Paweł Nowy lokal z kurczakami - konkurencja kfc (1) Niepozorne z zewnątrz, ale zaskakuje jakością. Mega polecam tortille z... Magda