Tintamare

Podolodzy Salony kosmetyczne

Gdańsk, Karola Chodkiewicza 13/9

Polecam wszystkim!!!!! (1) Do p. Anetki uczęszczam od kilku miesięcy i jestem zachwycona... Justyna POLECAM (1) Bardzo fajny gabinet, chodzę tam regularnie. Polecam wszystki jak najbardziej Stała Klientka lipoliza iniekcyjna (2) Gabinet jest ciekawie urządzony, a Pani magister wydaje się być bardzo... Gabi
Lipoliza interakcyjna (1) skorzystałam z kuponu grupera na lipolizę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z... Katarzyna 100 % satysfakcji (1) Chodzę regularnie - polecam :) Beata Polecam (1) Byłam wczoraj u Pani Anety na mikrodermabrazji. Jestem zachwycona :) Pani... magda Rewelacja! (1) Polecam wszystkim! pełen profesjonalizm. Przemila atmosfera, zabieg trwa... Ola rewelacja (1) Pani Aneta jest wyjątkowo profesjonalna, uczciwa, nie obiecuje gruszek na... Dorota najlepsza endermologia w 3mieście (1) profesjonalna obsługa, która rozumie zabieg endermologii, potrafii... Natalia Endermologia (1) Naprawdę widać efekty. Gorąco polecam! Do tego wspaniała atmosfera, dziękuję... Justyna Warto (1) Najlepszy masaż kamieniami na jakim byłam. Pani Aneta ma złote ręce.... Dominika