Tłumacz Języka Angielskiego

Tłumaczenia językowe

Sopot, Artura Grottgera 20C/10

Wincent - ocena (1) Bardzo dobry tłumacz ustny języka angielskiego, Pani Joanna tłumaczyła na... Wincent Katarzyna Wiślińska - opinia (1) Szybko i profesjonalnie, tłumaczenie z języka angielskiego ma język polski,... Katarzyna Wiślińska Tomasz - opinia (1) Rewelacyjne tłumaczenia symultaniczne na konferencji, jesteśmy bardzo... Tomasz
Martyna - opinia (1) Dziękuję za profesjonalne tłumaczenie ustne na konferencji. Polecam Martyna Michał - opinia (1) Polecam Panią Joanne Profesjonalnie i na czas:) Michał Paweł - opinia (1) Polecam Panią Joannę, doskonale dostosowała materiały szkoleniowe na język... Paweł Anna Haim - opinia (1) Polecam z pełną odpowiedzialnością, Pani Joanna jest miła, komunikatywna i... Anna Haim Lucjan - opinia (1) Bardzo dobra współpraca, polecam każdemu kto szuka tłumacza języka... Lucjan Anna Kaczkowska - opinia (1) Dziękuję za szybkie i profesjonalne tłumaczenie. Wreszcie znalazłam tłumaczkę... Anna Kaczkowska Kamil - opinia (1) Tłumacz języka angielskiego z wiedzą rowniez z zakresu pedagogiki specjalnej.... Kamil Barbara - opinia (1) Bardzo szybko dostarczone tłumaczenie, dobry kontakt online. Współpracujemy... Barbara Lesław - opinia (1) Tłumaczyłem kilka stron (angielski). Było szybko i merytorycznie. Trafiłem... Lesław Bożena - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Tłumaczenie profesjonalne i na czas. Polecam Bożena Olga - opinia (1) Profesjonalne tłumaczenie. Realizacja zgodnie z terminem, przystępne ceny.... Olga Julia - opinia (1) Tłumaczenie wykonane terminowo i bardzo profesjonalnie. Wszystko załatwione... Julia Sara - opinia (1) Ekspresowe tłumaczenie w sobotę wykonane profesjonalnie i bardzo szybko.... Sara