Tragiczna jakość obsługi. Przyjechałem samochodem na przegląd, z komunikatem "awaria skontaktuj się z serwisem". Trzy godziny czekałem na miejscu, prosiłem o kontakt w razie watpliwości. Raptem zobaczyłem, że samochód został wystawiony na zewnątrz. Przy odbiorze poinformowano mnie, że... żadna usterka nie została usunięta, bo oni na nic nie mają części, żadnych. Usterki wymagają podstawowych elementów, świeca żarowa, rura do turbo. Pan Andrzej w recepcji serwisu mówi mi wprost, że oddaje mi niesprawne auto, nadal wyświetlające błąd. Jego zdaniem to moja opinia, że wykonali swojej pracy. Kierownika serwisu nie ma, a (wedle Pana Andrzeja) nie wolno mi porozmawiać z osobą zastępującą. Oczywiście i tak porozmawiałem z osobą zastępującą (bardzo miła pani), co nic nie zmieniło. "Pan tak z tym jeździł to jeszcze Pan może jeździć".
Numer podany wszędzie, na każdej lądzie jako "manifest i gwarancja jakości" nie odpowiada.
Skandal. Unikajcie jak ognia. Poza wyższą ceną ten serwis nie oferuje niczego, czego można oczekiwać po "autoryzowanym" serwisie.
Jedna gwiazdka za kawę w poczekalni, nic innego na poziomie mnie tutaj dzisiaj nie spotkało.