Tom serwis

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Szczęśliwa 17A

Super bardzo polecam (1) Profesjonalna diagnoza i naprawa aut bez naciągania,cennik bardzo... Marcin hydraulik Problemy z wyciekiem oleju w silniku2,0tdi VW Passat (1) Witam Wszystkich.Z wielką satysfakcją chce wystawić opinię w 100% pozytywną... SZymon z okolic trójmiasta Tom Serwis (1) Jestem z naprawy i wymiany podzespołów bardzo zadowolony...usterke... Rafał Audi
POLECAM !! (1) Polecam warsztat w 100%. Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy... wiem że... Bartek przestancie narzekac (1) dla mnie bez zastrzeżeń mati patrzcie im na ręce!! (1) Części stare,nie wymienione,fajnie bajeruja bo mają bajer i robią kasę na... audi Jacek - opinia (1) Bardzo uczciwa i dobra naprawa starego IBM. Polecam, napewno tu wrócę jak... Jacek Największa lipa w gd (1) najgorszy warsztat w gdańsku,papraki zostawiają niedokręcone... gdańszczanin tanio (2) Witam.posiadam Astre 2 miałem problemy z tym autem po prostu mi zgasła... Darek Polecam . (1) Bezproblemowy , fachowy i kontaktowy zespół ,który w dobrej cenie naprawi... Grzegorz POLECAM ! (1) Szczerze polecam ten warsztat. Korzystałem z usług póki co 2 razy lecz na... Robert kuba - opinia (1) P O L E C A M Kuba terminowo i cena ok. kuba Spoko (1) Bardzo tanio i solidnie. Polecam warsztat w 100% Rafi POLECAM TOM SERWIS (1) WITAM POLECAM SERDECZNIE TOM SERWIS KOLO CENTRUM AUCHAN,SOLIDNIE I... MANIEK VECTRA Fachowiec (1) Witam. Rewelacyjny mechanik. Szybko, tanio - widać młody mechanik, któremu... Krzysztof