Zbigniew - ocena (1) Idąc na ten kurs nauki kategori A myślałem że potrafię jeździć na motocyklu... Zbigniew Dorota 45+ - ocena (2) Wybrałam szkółkę po przeczytaniu opinii. I nie żałuję. Godna polecenia!!! Oba... Dorota 45+ Adaśko - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do TomDrive ! KAT. A zdana za 1x !... Adaśko
Evo - ocena (1) Tomasz nauczył mnie jeździć na motocyklu, a to znaczy, że każdego nauczy. Nie... Evo Remigiusz - ocena (1) 2 lata temu robiłem kurs u Pana Tomka na kategorie A2, zdane za pierwszym... Remigiusz Łukasz - ocena (1) Bardzo dobry kontakt, dogodne godziny jazdy i egzamin zdany za pierwszym... Łukasz Magdalena - ocena (1) Najlepsza szkoła jazdy w mieście! Profesjonalizm, rzetelność, cierpliwość i... Magdalena Monika - ocena (1) Gorąco polecam szkołę jazdy TomDrive Tomasz Boroch, gdzie nauczyłam się... Monika Ola - opinia (1) Najlepsza szkoła nauki jazdy na motocyklu w województwie. Instruktorzy to nie... Ola Piotr - opinia (1) Świetna szkoła jazdy, bardzo dużo się nauczyłem. Polecam wszystkim Piotr Pan Be - opinia (1) Polecam wszystkim nauczą wszystkiego co potrzeba żeby zdać egzamin i żeby... Pan Be Julia S - opinia (1) Najlepsza szkoła jazdy na jaką można trafić w Trójmieście. Pan Tomek najpierw... Julia S Miłosz - opinia (1) Doskonała szkoła do nauki i doszkalania technik jazdy, polecam każdemu. Miłosz Mi mi - opinia (1) Wyjątkowy instruktor. Wszystko jest proste dzięki jasnym i konkretnym... Mi mi Piotrek - opinia (1) Bardzo polecam, zdałem bezproblemowo za pierwszym razem nie popełniając... Piotrek Jaro - opinia (1) Bardzo polecam bardzo dobry instruktor nauki jazdy oraz techniki Jaro Anna - opinia (1) Z całego serca polecam! Robiłam kat A i B oba zdane za 1 Anna Norbert - opinia (1) Świetna szkoła. Kurs zakończony szybko, egzamin poszedł gładko. Instruktor... Norbert