Tonezone

Siłownie i fitness kluby Studio Pilates

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

Małgosia - ocena (1) Moja ulubiona siłownia, brakuje parę sprzętów by było idealnie.Super... Małgosia Bartek K - ocena (1) Jedna z najlepszych siłowni w Trójmieście. Bardzo miłe panie na recepcji,... Bartek K Bart - ocena (1) Bardzo dobra. Dużo sprzętu, dużo miejsca. Bart
Ola - ocena (1) 2/10- mało talerzy, zero talerzy trojbojowych, muzyka tak (...) że ledwo na... Ola Zniesmaczony klient Tonezone - ocena (1) Pierwszy i ostatni raz. Radzę omijać szerokim łukiem. Są inne siłownie z... Zniesmaczony klient Tonezone Irena - ocena (1) moja znajomośc z tonnezone zaczeła sie 5 lat temu i nie zamienię klubu na... Irena Piotr - ocena (1) Po prostu rewelacja .Fuul wygoda ,najlepsi trenerzy i dietetycy ,najlepszy... Piotr Barbara - ocena (1) Najlepsza siłownia w Trójmieście chodzę już 6 lat dla mnie to styl życia,a... Barbara Magda - opinia (1) Polecam zajęcia z Markiem i Peterem! Magda stefan - opinia (1) Pomimo anulowania członkostwa subskrypcja z karty jest pobierana. stefan Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej (1) Zaczęło się pozytywnie, jednak po roku mam kilka uwag. Zacznę od plusów: Miła... Piotr Najlepszy klub w Trojmiescie (1) Przemila obsluga, pyszna kawa, wspaniali instruktorzy. Tylko tu pytaja o... A. zdowolona (2) Na prawdę świetne miejsce. Różnorodne zajęcia prowadzone przez... Ona Szczerze polecam tym kto jeszcze nie znalazl swoj fitness ;) (1) Do klubu trafilam przypadkiem (dostalam zaproszenie na bezplatne zajecie).... Ira Klient - opinia (1) Silownia duza ,sprzetu tez duzo,mila ,usmiechnieta obsluga. Lekkim minusem... Klient Polecam (1) Super pilates z Anią i zdrowy kręgosłup serdecznie polecam marta Dużo plusów. Nowy koncept. Polecam (1) Bardzo dobrze doposażone miejsce. Kilka wyróżniających się stref... TomSan Mega miejsce!! (1) Mega miejsce! Świetna atmosfera, sprzęt pierwsza klasa. Brazylijskie mega... Masterka Super (1) Wspaniała obsługa, wyjątkowi instruktorzy, no i sprzęt najlepszy na rynku. xyz