Salon Snu Topmaterace

Sypialnie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 211

Paweł - opinia (1) Wystawiam ocenę za miła obsługę, bo łóżka można kupić w wielu miejscach.... Paweł Tomek - opinia (1) Wybrałem u nich materac oraz poduszki i po pół roku użytkowania koniecznie... Tomek Jola - opinia (1) Świetne miejsce, które jest w stanie zaoferować bardzo dużą ofertę, która... Jola
Karol - opinia (1) Trafiłem tutaj w poszukiwaniu idealnego materaca i takowy znalazłem. Miałem... Karol Piotr - opinia (1) Fajny sklep. Miła obsługa, która nie stałą nade mną, tylko pozwoliła mi się... Piotr Maciej - opinia (1) Polecam. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Maciej Bartosz (1) Rewelacja! Polecam wszystkim! Nareszcie śpię jak dziecko i mam siłę na cały... Bartosz świetna obługa (1) Miłe i fachowe doradztwo w trudnym wyborze materaca. Gorąco polecam, bo... Kasia szybko i tanio (1) Fachowa obsługa i szybka dostawa. Jestem zadowolony z jakości i wygody. Cena... krisek zadowoleni (1) Kupiliśmy niedawno w tej firmie materac piankowy. Obsługująca nas Pani... Marek zadowoleni klienci ! (1) Urządzając mieszkanie rzadko trafia się na tego typu firmy. Od samego... Basia polecam (1) W tym salonie kupiliśmy swój materac. Ja akurat mam problemy z kręgosłupem... kasia polecam (1) W tym sklepie zamówiliśmy cały komplet - materac oraz łóżko ze schowkiem... Roksia