Total Fitness

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 8

JoannaR - opinia (2) Trzymajcie się z daleka od podpisania umowy z tą siłownią! Już na samym... JoannaR Klient - opinia (1) Nie polecam zawierania jakichkolwiek umów z tą siecią siłowni. Klient Michał - opinia (1) Mam karnet na tę siłownię i żałuję. Dziś...w niedzielę przyszedłem na 08.00... Michał
były klient - opinia (1) Ostrzegam przed podpisywaniem umowy w tej siłowni. Po przeczytaniu regulaminu... były klient KW - opinia (1) Jeśli chodzi o wyposażenie to nie można się przyczepić, klimat OK, choć... KW Waldi - opinia (1) Super klub, fajna atmosfera, ful sprzętu, czysto, dziewczyny z recepcji... Waldi Joanna - opinia (1) Przemiła obsługa, dużo sprzętu- rewelacja . Polecam każdemu z czystym... Joanna Aleksandra - opinia (1) Bardzo klimatyczne miejsce; przystępne ceny; obsługa na najwyższym poziomie... Aleksandra Karolina - opinia (1) Świetny klub z dobra atmosferą i serduchem, każdy zaopiekowana i można czuć... Karolina Aleksandra - opinia (1) Świetny klub, a przede wszystkim super atmosfera! Duży wybór dobrego sprzętu ️ Aleksandra Kasia - opinia (1) Fajny klub. Dla każdego jest miejsce, czysto, obsługa bardzo pomocna i... Kasia Damiam - opinia (1) Najgorsza siłownia z jakiej kiedykolwiek korzystałem .Brudno,drogo,Nie polecam Damiam Radek - opinia (2) Nie polecam zawierania umowy na czas określony - klub uniemożliwił możliwości... Radek Tomek - opinia (2) Nie polecam zawierania z nimi umowy. Klub uniemożliwił mi realizowania umowy... Tomek Wojtek - opinia (2) Okazuje się, że nie ma możliwości wypowiedzieć umowy z Total Fitness.... Wojtek Cezary - opinia (1) Super klub. Obsługa chętna do pomocy. Słuchają sugestii klientów. Cezary sun - opinia (1) W przypadku problemów z ściągnięciem należności z karty, które wynikają z... sun Bardzo dobre miejsce na relaks (1) Siłownia nie musi się kojarzyć jedynie z wyciskiem. Klimat tego miejsca... MK Miejsce super, ale (1) dziewczyna prowadząca - na pewno niezła trenerka - niestety nie ma pojęcia... klientka To naprawdę wyjątkowe miejsce..... (1) Total F....na ul. Rzeczpospolitej to wyjątkowe miejsce zarządzane przez... Tadeusz