Jestem bardzo zadowolona z nauki w Autostradzie. Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej szkoły. Znajomi polecili mi Autostradę. Zaryzykowałam i rozpoczęłam swoje pierwsze próby w prowadzeniu pojazdu. Moje umiejętności w tej dziedzinie były na poziomie zerowym. Jednak dzięki wytrwałości i cierpliwości Darka oraz Jego ciągłych próbach motywacji, udało się przełamać pierwsze lody. Zaczęłam jeździć!! Następnie na warsztat wzięła mnie Lucyna. Szlifowała moje umiejętności i cierpliwie walczyła z "gapiostwem" na drodze. Na koniec przejął mnie Remek. Jazdy z Nim były dla mnie pewnego rodzaju próbnymi egzaminami, sprawdzianem wcześniej nabytych umiejętności.

Jeździłam na trzech samochodach, z trzema instruktorami. Uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie. Nie warto za mocno przyzwyczajać sie do jednego samochodu oraz instruktora, nie zabierzemy ich ze sobą na egzamin :):)

Atmosfera super. Naprawdę zależy im na ludziach a nie na liczbach. Fajna, zgrana ekipa, czas spędzany na kursie to czysta przyjemność :):)

Zdałam za trzecim razem. Dwie pierwsze wpadki - z mojej winy. Uważam, że to dobry wynik i oczywiście polecam wszystkim niezdecydowanym Autostradę. Warto:)