Robilem kat. A - nie jestem zadowolony i nie polecam (1) Mialo byc milo i sympatycznie - bylo jak zwykle slabo. Trwalo zdecydowanie za... Karol Polecam:) (1) Jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy. Uczyłam się właśnie w tej szkole.... Iza POLECAM 100% (1) Szkoła bardzo dobra , 100% polecam p.Władek jest świetnym gościem , naprawde... Art3cki
Gorąco polecam !! (1) Dzisiaj właśnie zdałem egzamin państwowy! Teoria i praktyka odbywa się w... Łukasz B. Polecam OSK Autosrada (1) Szczególnie zainteresowanym kursem na prawo jazdy kategori A!!!!! Arek bardzo polecam (1) każdemu kto chce nie tylko zdać egzamin ale też nauczyć się dobrze jeździć!... michał Dawid Z - opinia (1) OSK jak najbardziej godny polecenia. Teoria (p. Remigiusz) prowadzona na... Dawid Z bardzo dobra szkola (1) gorąco polecam tą szkołę, fachowe podejście do kursantów, pomoc w załatwieniu... Łukasz D Same plusy! (1) Tak jak już inni napisali - uczą nie tylko jak zdać egzamin ale uczą jak... Michał Polecam! (1) Miła atmosfera. Instruktory b. cierpliwi.Po b. dobrym przygotowaniu egzamin... Iza Polecam, Super szkoła !! (1) Bardzo dobrze przygotowanie do egzamin, fachowe podejście, jednym słowem... Kuba Super szkola (1) Naprawde godna polecenia bardzo mila atmosfera instruktorzy cierpliwi i... Marzena Najlepsza szkoła! (1) Nie tylko w Gdyni, ale i w całym Trójmieście. Instruktorzy z miłym,... Maciej Polecam :D (1) Super szkółka, super ludzie, super poziom, no po prostu rewelacja polecam !!! ;D Dominika Mogę polecić. (1) Instruktor podchodzi do każdego indywidualnie, co jest bardzo ważne. Nie... Agnieszka O. polecam autostradę! (1) Autostrada Remika jest szkołą godną polecenia! fantastyczna atmosfera podczas... Adrian K. Gorąco polecam! (1) Najlepsza szkoła w Trójmieście. Bardzo dobrze przygotowanie do egzaminu.... Sandra Polecam tą szkołę nauki jazdy :) (1) W maju br. rozpocząłem naukę w tejże szkole jazdy. Początki były słabe ale... Wojtek Polecam!!! Skuteczność 100% (1) Wczoraj miałam egzamin - zdałam za pierwszym podejściem!!! W co nadal nie... Ewa POLECAM ! :) (1) Szkoła godna polecenia ;) bardzo fajni instruktorzy, miła atmosfera. Wszystko... Kuba P.