Trafny wybór :] (1) Dziękuję panu P.Remkowi i P.Darkowi za świetne przygotowanie do egzaminu bo... Daniel Szkoła na medal !!! (1) Szkoła godna polecenia ! Atmosfera przemiła, bezstresowa nauka, łatwy kontakt... Bartek E. Solidne przygotowanie (1) Naprawdę polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć i to jeździć... R.E
s.Marcelina Sil - opinia (1) Egzamin zdałam 25.07. , za pierwszym razem, z czego ogromnie się cieszę. Tą... s.Marcelina Sil Super szkoła!!!!!! (1) Chodziłam do tej szkoły i naprawde jest niezła jak ja zdałam to musi być... Dorota Weilandt Pozytywny :D (1) Po otrzymaniu takiego wyniku na egzaminie potwierdziły się moje... Marcin :D (1) Jeżeli chcesz nauczyć się jeździć i śmigać z pewnością ora umiejętnością... Ewelina Dampc:) Bardzo polecam i serdecznie dziękuje za naukę! ;) (1) Naprawde szczerze polecam tę szkołę wszystkim chętnym osobom! Egzamin zdałam... Angela Trafiony wybór!! :):) (1) Jestem bardzo zadowolona z nauki w Autostradzie. Długo zastanawiałam się nad... Karolina A. POLECAM (1) Polecam szkołę AUTOSTRADA w Gdyni. Wysoki poziom nauczania i koleżeńska... Wioletta 100% skuteczności (1) Jak w nagłówku, 100% skuteczności, pierwsze podejście i zdane dwie kategorie... Paweł kat. A (2) Polecam! Egzamin zdany za pierwszym razem co świadczy o dobrym przygotowaniu... MK petarda :)) (1) Witam! Polecam Autostradę. Jestem zadowolona z ich usług. Wyrozumiali,... Marta Semenowicz Szukasz szkoły,która dba o każdego kursanta?Wybierz Autotradę! (1) Niewielka szkoła z sympatycznymi,posiadającym duże doświadczenie... Michał Janduła Super, super i jeszcze raz SUUUUUUUUPER!!! (1) Wczoraj zdałam egzamin na prawo jazdy za 4 podejściem. Zniechęcona... Kasia G. Polecam (1) Przed tygodniem zdałam egzamin. Podstaw jazdy nauczył mnie Remek, natomiast... Ania Szczerze polecam! (1) Nie mam zastrzeżeń. Wszystko, łącznie z poczuciem humoru instruktorów, na... Agnieszka Osiwalska rewelacyjny nauczyciel (2) Jeśli szukasz naprawdę dobrego i wymagającego nauczyciela, który nauczy Cię... katarzyna śniegowska SUPER SZKOŁA!!!! (1) Gorąco polecam tą szkołę jazdy Lucyna jest świetną instruktorką ma... Edyta tylko 3 godz :) (1) Witam ja jezdzilam tylko 3 godziny w tej szkole a juz po 1 polazano mi ze po... Ada :)