Maciej - opinia (1) Bardzo wielki pozytyw za nauczanie, przesympatyczni ludzie prowadzący szkołe,... Maciej Zdałam za 1 razem :) :) :) (1) Instruktor Remik - konkretny oraz sympatyczny, atmosfera zajęć bezstresowa i... Marta F. POLECAM WSZYSTKIM (1) Wszystkim gorąco polecam tę szkołę jazdy. Bardzo dobrzy instruktorzy, uczą... Tomasz
Udało się:) (1) Ufff..piszę ten komentarz mając jeszcze na świeżo emocje związane ze zdanym... Basia Autostrada super szkoła !!!polecam (1) Instruktorzy z prawdziwego zdarzenia, spokojni i profesjonalni. Dzięki nim... Marek to jest to (1) super atmosfera mili i pomocni instruktorzy ogulem zajefajnie tak 3maj... Paulina.Winiarska Huuura! (1) Szczerze polecam!Dzisiaj miałam swój pierwszy egzamin i...właśnie zostałam... Magdalena Sowa Autostrada najlepsza w trójmieście a może i na POMORZU (1) Teorię zdałem za pierwszym razem z wynikiem 0 błędów! Praktykę zdałem za... Adam Mordako Pierwszak (1) Zdałem za pierwszym razem obie części co świadczy o wysokim przygotowaniu... Konrad Lepiej trafić nie mogłem :) (1) Gorąco polecam OSK Autostrada. Nigdy wcześniej nie jeździłem samochodem... Mateusz F. prawo jazdy (1) W tej szkole jest wszystko tak jak powinno... Prawko zdane Dziekuję Remek... P.Zaklikocki NIE POLECAM! (2) Ze swojej ostatniej lekcji jestem nie zadowolona, a wręcz zawiedziona. Remek... kursantka Pzdr (1) Egzamin zdany za 2gą próbą:> Wielkie podziękowania dla Darka, Władka i Remka... Suchyy Wybierz Autostrade:] (1) Grande Punto pk. 40 tys Kurs prawa jazdy ok. 1400zl Dobry instruktor taki... Natalia Chorążewicz Najlepsza szkola w Gdyni (1) Wysoki poziom nauczania,spokojni i cierpliwi instruktorzy,miła... Iwona Strusińska Profesjonalna i skuteczna szkoła (1) Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie Autostradę. Zdałam za pierwszym razem,... Magda jako pierwszy :) (1) Chcę podzielić się swoimi wrażeniami dopiero teraz, ponieważ cały czas jestem... Nisek SZYBKO I SOLIDNIE (1) Bardzo dobre podejście do klientów, które wymaga od potencjalnych... Beata Dobra szkoła nauki jazdy (1) Jedna z najlepszych szkół w Gdyni, o czym świadczą rankingi(3miejsce),bardzo... Jarek Ania - opinia (1) Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu, wszystkie trasy egzaminacyjne... Ania