Tragedia

Nie polecam nikomu kto nie chce miec wyjęte z życia 2 tygodnie. Nie wiem czy to wina zle zmieszanej (za mocnej wody) farby do wlosow, za długiego trzymania czy nie domycia wlosow. Po wyjściu lekko swedzila mnie głowa co do wieczora skończyło sie na intensywnej terapi w szpitalu! Spuchła mi cała twarz i krtań przez co miałam problemy z oddychaniem! Spędzony tydzień w szpitalu na silnych sterydach plus utrata połowy włosow z powodu popalenia skory głowy i jeszcze zapłaciłam za taka przygodę 180zl! Dziękuje bardzo. Jeszcze na dodatek chamska obsługa, dzwoniąc do salonu mówiąc o sytuacji i pytając sie jaka farba były włosy malowane żeby przekazać dermatologowi jakie zawierała składniki zostałam potraktowana jak ostatnia idiotka i kazano mi sie kontaktować z producentem farby!!! Śmiech na sali! Dodam ze zawsze farbowalam włosy nigdy nic sie nie stało. Pierwszy raz dostałam uczulenia ( popalenia) i to takiego. Odradzam wszystkim chcącym farbować tam włosy !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Tragedia

szanowna Pani! Abo pomylila Pani salony albo cos Pani nie do konca mowi tak, jak jest. 180 zl u nas nie ma takich cen, to jest po pierwsze, po drugie zadna Pani do nas nie dzwonila w takiej sprawie, bo to sa powazne oskarzenia. Kojarze sytuacje ze dzwonil do mnie jedynie Pan, a nie de facto Pani, i odowiedzialam, ze jezeli ktos dostaje uczulenia, to wspolpracujemy w tym temacie, udostepniamy wszelka informacje na temat farb i produktow na ktorych lpracujemy. Nie moglam nikogo skierowac do producenta, poniewaz jest w Hiszpanii. A tym bardziej ze ktos byl wobec Pani chamski. Nawet jak mamy negatywne komnentarze, to wlasnie dla tego ze zawsze jestesmy w dobrym humorze i pozytywnie nastawieni, wiec ciezko komus zarzucic hamstwo w takim przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0