Salon Urody

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 31

Ewa - ocena (1) Salon Bordo, Sopot Pedicure hybrydowy - pani Ola staranne wykonanie i... Ewa Mmm - ocena (1) Nie polecam ,robilam farbę na brwiach ,nie polecam a obsługa nawet nie... Mmm dramat!!! (1) jechałam na wesele i zapisałam się ponownie do tego salonu na odrost i... monika róża
Do właścicielki salonu (1) Jestem wieloletnią Klientką Państwa i proszę tej opinii nie odebrać jako atak... Stała Klientka Polecam !!!! (1) Za każdym razem jak tylko odwiedzam Trójmiasto korzystam z usług fryzjerskich... Krzysztof Polecam fryzjera (1) Byłam z grouponu. Niby nic takiego bo strzyzenie i modelowanie..., ale Pan... Malgosia niekomunikatywna kosmetyczka (2) Niedawno odwiedziłam salon Bordo w Sopocie pierwszy raz za namową mojej... pierwsza klientka Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3) Obsługa fatalna!Paskudne żarty,wyśmiewanie klientów,fryzjer nie ma pojecia... sopociara Najlepszy salon w Trójmieście! (2) Z każdej wizyty wracam jak na skrzydłach! Zawsze fryzury sa twarzowe i dobrze... Bardzo zadolowona stała klientka Tragedia (3) Właścicielka to osoba delikatnie mówiąc skrajnie asympatyczna. Zatrzymała się... Tomasz Natalia - opinia (1) Salon urody Bordo mogę szczerze polecić osobom, które cenią sobie najwyższą... Natalia Szczerze polecam! :) (1) Do salonu "Bordo" trafiłam po zakupie gruponu na usługi fryzjerskie i byłam... Zadowlona stała klientka Stała i zadowolona klientka- szczerze polecam (1) Kolejna wizyta, pełna satysfakcja (jak zwykle), mimo ze oddałam się w ręce... Magda Super! (1) Do salonu trafiłam przypadkiem i nie żałuję. Z usług fryzjerów jestem bardzo... Hania Manicure hybrydowy (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi. Bardzo miła obsługa, manicure świietnie... Marta zadowolona (1) Byłam w tym miejscu pierwszy raz i wyszłam zadowolona. Pan,który sie mna... A W szoku! (1) Witam jestem klientka tego salonu od prawie 2 lat. Zaskoczona jestem... Zuzanna Fryzjer godny polecenia (1) Salon Bordo jest miejscem, które polecam każdemu bez względu na wiek. Od... BW Tylko tam (1) Super salon, super obsługa, zanim zdecydowałam się na wizytę tam przejrzałam... Jest ok Tragedia (2) Nie polecam nikomu kto nie chce miec wyjęte z życia 2 tygodnie. Nie wiem czy... Marta