Salon Urody

Fryzjerzy Salony kosmetyczne

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 31

Fatalna obsluga klienta (1) Skorzystałam z oferty tego salonu na gruponie. Przyznaje, ze cena atrakcyjna.... Agneszka nie polecam (6) generalnie niby miła atmosfera, śmieszki i te sprawy, ale pani nie potrafiła... zawiedziona Radze się zastanowić. (1) W salonie pracują ludzie, którzy są mili dla osób, którzy nie mają żadnych... klient
Unikacje mikrodermabrazji (3) Zabieg przeprowadzany jest przez osobę, kóra nie wie jak głęboko można ten... klientka zniszczone paznokcie (1) Pani ktora usuwala mi lakier hybrydowy z paznokci kompletnie mi je... kasia Polecam! :) (2) Fantastyczna obsługa i świetna atmosfera, z chęcią tam wrócę :D Miło było... gos ŚWIETNY SALON (2) POLECAM, świetny zespół: wesoły i miły dla klienta. Chodzę tam już rok i... Joanna zadowolona (2) Pierwszy fryzjer, który obetnie tyle końcówek ile klient sobie życzy. Jak pół... Anna Nieprofesjonalna obsługa, dobra jakość niskie ceny (2) Byłam w salnie pierwszy raz u kosmetyczki. Przyzwoicie i tanio, jestem... Bianka Bardzo zadowolony (2) Dzis skorzystalem z uslug fryzjerskich Salonu Bordo. W zaden sposob nie... Piotr.P Gorąco polecam :) (2) Warto się tam wybrać... Miły i pomysłowy personel na pewno odpowiednio... Madziarka Polecam (2) Gorąco polecam salon urody BORDO. Ja poszukiwałam dobrego fryzjera i... Barbara stała klientka (2) Wreszcie mam salon do którego wracam z chęcią. Miła załoga, świetna... Joanna Najlepsza mikrodermabrazja w trojmiescie (2) Lubię robić mikrodermabrazję. Robiłam do tej pory głownie w Rolletic w Gdyni,... MariaH Miła obsługa (2) Obsługa sympatyczna, jeśli chodzi o ceny- byłam z kuponem więc nie znam... Agata Świetne miejsce (2) Miła obsługa, kreatywna i profesjonalna. Wreszcie znalazłam salon do którego... Joanna Kolor trafiony w 10! (2) Zachęcona ceną i kilkoma dobrymi opiniami wybrałam się na 1 wizytę do salonu... Asia Salon Bordo (1) Miła obsługa, przede wszystkim profesjonalna. Pani fryzjerka doradziła mi... M Super (1) Obsługa bardzo miła i kompetentna. Było dosyć wesoło a pozwala to rozładowąć... Agnieszka