Tragedia

Tragedia to mało powiedziane, florystka jeżeli tak można nazwać panią która mnie obsługiwała nie potrafi totalnie słuchać, nie posiada dla mnie żadnych umiejętności a dzisiejszą wiązankę którą odebrałam podejrzewam sama lepiej bym zrobiła.Szkoda że nie mam Facebooka bo tą opinie również tam bym wystawiła, ktoś tu powinien iść na kursy i śledzić nowości bo cena absolutnie nie jest adekwatna do wykonania. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Tragedia

Witam. Dziękujemy za zwrócenie uwagi-choć szkoda że nie chciała Pani zrobić tego osobiście. Czy mogę wiedzieć o jaką wiązankę chodzi i co było z nią nie tak? Do której z Pań na dzisiejszej zmianie ma Pani zastrzerzenia? Dzisiaj w pracowni są 3 osoby i żaden bukiet nie był robiony na miejscu dla kobiety(nasi dzisiejsi klienci to głównie mężczyźni).Poza tym dzisiaj wydawane były zamówione wcześniej kompozycje-głównie z doniczkowych kwiatów i polecaliśmy bukiety gotowe ,,z wystawki". Proszę o kontakt osobisty lub telefoniczny (512 225 959) w celu wyjaśnienia sytuacji bo śmiem twierdzić iż pomyliła Pani kwiaciarnie.

Właścicielka Aleksandra Woronowicz-Wysiecka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1