- opinia (2) Jestem zadowolonym i częstym gościem. Nie polecam (1) Naprawdę nie polecam, bardzo ciężko się dogadać Myszołów Gorąco polecam (1) Zamówiłam wiązankę na grób dla bardzo bliskiej mi osoby. Powiem szczerze -... Monika
Tragedia (2) Tragedia to mało powiedziane, florystka jeżeli tak można nazwać panią która... Aneta I tak i nie (3) Zaczynając od obsługi - zdecydowałam się na wystrój kościoła z tejże... Emi Najpiękniejszy bukiet (1) Jestem BARDZO zadowolona! Zamówiłam bukiet do sesji ślubnej + do butonierki.... Olga Zdecydowanie nie (3) Ogólnie tragedia. Zamówione kwiaty (było przedstawione zdjęcie Pani... Bożka Mała kwiaciarnia z wielkim potencjałem (1) Już od dłuższego czasu jestem stałą klientką i zawsze jestem zadowolona ze... Monika polecam (1) Moje wesele miało mieć jesienną oprawę kwiatową, bo było we wrześniu br. w... Wiola i Irek Alexa Flowers&Decorations - plener (1) Firma Alexa Flowers & Decorations zajęła się oprawą florystyczną mojego ślubu... Ewa Super !!! (1) Polecam obsługa full wypas ;) szybko i ładnie wykonane wiązanki :) kontakt... Asia Dziekujemy!!! Polecam super kwiaciarnie !!! ;) (1) Polecam!!! Bardzo mila obsluga! Zamawialam kwiatki na wesele i dekoracje,... JUSTYNA ok (1) polecam :) jestem stalym klientem ;) G Super Kwiaciarnia (1) Super Kwiaciarnia, super Florystka, każdy klient jest zadowolony IW super (1) Polecam, bukiet który zakupiłam miesiąc temu utrzymał się ponad tydzień i... Gosia polecam! :) (1) polecam! :) bukiet który kupilam w tej pracowni byl cudowny i dlugo utrzymał... Agnieszka megggaa:) (1) obsługa- bardzo dobre podejście do klienta , asortyment-zawsze świeży ,... Magda Pogratulować :) (1) Pogratulować tak wspaniałej kwiaciarni jestem zadowolona i polecam jak... Asia Jestem zadowolony (1) Najlepsza kwiaciarnia w Gdańsku! Waski Alexa Flowers & Decorations - Polecam ! (1) Polecam ! Profesjonalna jakość usług! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam. To... Małgorzata