TravelKIDS.PL

Kolonie, obozy

Gdynia, Śląska 37

Kasia - ocena (1) Nasza córka Zosia jedzie w tym roku 4 raz na kolonie Harrego Pottera:)... Kasia Anna - ocena (1) Pani Olu, w imieniu swoim i Oli, raz jeszcze dziękujemy za fantastyczny... Anna Eliza - ocena (1) Córka byla na obozie w SPA Zero telefonów do rodziców a po przyjeździe... Eliza
Tata - ocena (1) Dzieci bardzo szczęśliwe Tata Hanna - ocena (1) Syn 12 lat wrócił z obozu Harry Potter Karnity zadowolony i pełen wrażeń.... Hanna Magdalena - opinia (1) Syn 9 lat uczestniczyl w półkoloniach w Gdyni ( LEGO ), nie polecamy, dzieci... Magdalena Ola W. - opinia (1) Polecam. Fantastyczne panie, ciekawy program. Dziecko na pewno nie będzie się... Ola W. Justyna - opinia (2) Najlepszy organizator. Sprawdź sam, nie znasz, nie byłeś, nie korzystałeś,... Justyna Paulina - opinia (2) Córka już dwukrotnie była na magicznych koloniach z Harrym Potterem. Wracała... Paulina Kasia - opinia (2) Moja córka wiele razy była na koloniach z TravelKids . Jest bardzo... Kasia Mama Amelki i Elizy - opinia (2) Dzieciaki chcą po raz kolejny jechać z Travel Kids w to samo miejsce, tzn do... Mama Amelki i Elizy Anita - opinia (2) Polecam. Syn był na 2 turnusach i zawsze wracał bardzo zadowolony z... Anita Amelia Hajduk - opinia (2) Bardzo fajnie zorganizowany czas i fajne zajęcia,miłe panie Amelia Hajduk Eliza - opinia (2) Atrakcje bardzo fajne jedzenie bardzo dobrze mimo że nie miałam telefon było... Eliza Grażyna Piórkowska - opinia (1) Rewelacja, dziecko chętnie chodziło i wracało późno. W ybór jedzenia też super! Grażyna Piórkowska Marta - opinia (1) Córka wróciła zachwycona z kolonii w SPA, Wspomina wyjazd do dzisiaj a z nowo... Marta Michalina - opinia (2) Super obozy!!! Nigdy nie ma nudy, jest wesoło i sympatycznie. Michalina Julka - opinia (2) Jestem uczestnikiem kolonii od 6 lat. Moja ocena w skali 0-10 to mocna 10.... Julka Filip - opinia (2) Wspaniała zabawa i super opcja dla małych miłośników klocków Lego. Córka była... Filip Jerzy - opinia (2) Mój syn Tadek był na półkolonii i tak mu się spodobało że w tym roku chce... Jerzy