Wielka szóstka (1) Polecam wszystkim którzy chcą zmienić swoja sylwetkę na lepsze. Pod okiem... Dejvvv Polecam (1) Współpracuje z Przemkiem około toku. Jestem bardzo zadowolona z efektów-moje... Ania naprawdę warto (1) Polecam w 100%. Razem z Przemkiem ćwiczę już od 4 miesięcy. Efekt, -10kg i... artur
Profesjonalista (1) Zawsze byłem chudy (zaczyna się jak kiepska książka) ;), pierwsze kontakty z... Michał Gladiator wsrod trenerow!!!!! (1) Z Przemkiem wspolpracuje od 11 miesiecy.Obecnie jestesmy na etapie okresu... GRZEGORZ Trener personalny (1) Z Przemkiem współpracuje od roku, najpierw redukcja - 20 kg :), a teraz czas... Ryszard Z serii: "Nie do wiary" (1) Na Przemka trafiłem przez mojego kolegę który z nim współpracuje od roku.... Bartosz Trener, Dietetyk i Cudotwórca:) (1) Współpracujemy ze sobą od kilku miesięcy i w moim przypadku dokonał czegoś co... Gniewko Ogromna wiedza + wieloletnie doświadczenie = Wspaniałe efekty podopiecznych (1) Przemek zmienił moje życie. Z chłopaka z nadwagą, stałem się chłopakiem... Patryk MAGIA. (1) W kilku zdaniach - z redukcją miałem styczność parę razy, ale kończyło się to... Michał krk polecam z czystym sercem (1) Dostalam namiary na trenera od kuzyna ktory rowniez zgubil duzo i kg i cm... Kasia Trener pierwsza klasa :) (1) Trener z powołania robi to co lubi i przy okazji pomaga innym :)... Marcin Zadowolony to mało powiedziane (1) Współpracuję z Przemkiem od października. Zaczynałem z wagą 72 kg, rozwalonym... Marek Pogromca tłuszczu (1) Powiem krótko - jak zaczynaliśmy miałem problem z wciśnięciem się w rozmiar... Michał Prawdziwy trener! (1) Miałem styczność z kilkoma osobami które określały się mianem "trenera", ale... Tomek Bartek - opinia (1) W kilku słowach ciężko opisać moją współprace i efekty treningów pod okiem... Bartek Jak Kozak - to Kozak! (1) Z Przemkiem trenujemy już blisko 2 miesiące. Nigdy nie spodziewałem się, że... Łukasz Jak zmiana! To tylko z Kozakiem (1) Z Przemkiem pracujemy nad poprawą sylwetki od 5 miesięcy! Przez ten czas... Łukasz Jeden z najlepszych trenerów w Polsce (1) Z Przemkiem mam przyjemność współpracować od Maja 2013, aktulanie mamy... Patryk Piatek Zmiana na lepsze dzięki Przemysławowi Kozakowi! ;) (1) Jeśli chcielibyście zmienić swoje ciało na lepsze, co będzie skutkowało... Mateusz Piątek