aleksandra - ocena (1) Do Ewy chodzę od 10 lat ,mam chore biodro Regularne ćwiczenia pozwalają mi... aleksandra Adrian - opinia (1) Mega profesjonalne i indywidualne podejście. Bez problemu przygotowała mi... Adrian anon - opinia (1) serdecznie polecam ewę! Indywidualne podejście ! anon
Monika - opinia (1) Do Ewy miałam przyjść na kilka treningów w celu poprawienia sylwetki na lato... Monika Karolina - opinia (1) Ewcia to super równa babka! Zna się na rzeczy, dostosowuje treningi do... Karolina Ada - opinia (1) Ewa to najlepszy trener pod słońcem! Duża dawka wiedzy. Słucha ćwiczącego i... Ada Anna - opinia (1) Gorąco polecam treningi z Ewą. Bardzo pozytywna, zawsze potrafi zmotywować i... Anna Karolina - opinia (1) Polecam kazdemu treningi z Ewą. Fajna atmosfera, duzo smiechu i pozytywnej... Karolina Ania - opinia (1) Ewunia zawsze podchodzi do pracy i treningów bardzo profesjonalnie i przede... Ania ann - opinia (1) Najlepszy profesjonalny trener i przyjaciel ann Nie tylko trener (1) Ewa, to nie tylko sumienny, skrupulatny, asertywny, ambitny, doświadczony i... Wierna fanka Pełen profesjonalizm (1) Wspaniała, mądra, wyrozumiała, motywująca, dojrzała kobieta i trenerka. Każde... Miska Trener marzeń! (1) Pełna profesjonalizmu, ogromnej wiedzy i motywacji! Do tego ciepła, cudowna,... biednasmutnapipunia 5 x P (1) profesjonalizm PRACA psychlogia przyjaźń piękno - ta EWA to wszystko ma :) Effcia Jeżeli szukasz trenera a nie maszynę tortur to Ewa jest najlepszym wyborem! (1) Pracuję z Ewą od trzech miesięcy i nie mogłabym się bardziej cieszyć że to... Weronika CEL , MOTYWACJA , PRACA ...... :) (1) Ewy motto : CEL TO NIC INNEGO, JAK MARZENIE Z TERMINEM REALIZACJI !!!... Aga Inspirująca! (1) Treningi z Ewą to ciężka, ale również bardzo przyjemna praca! Jest mega... Monia Polecam! Profesjonalistka w 100% (1) Polecam w 100%!!! Ewa posiada ogromną wiedzę popartą doświadczeniem ! Uczy i... Kasia Nie płacz Ewka... :)))))))))))))))))) (1) Ewę znalazłem w Internecie poszukując trenerki / trenera. Ostatecznie po... Jacek Trener idealny (1) Wygląd Pani Ewy jest najlepszym dowodem na to, że doświadczenie i... Aga