Szczerze polecam! (2) Z Panią Małgosią miałam przyjemność współpracować kilkakrotnie i za każdym... Magda Profesjonalizm, dokładność, skrupulatność, szybkość działania i dotrzymywanie słowa (2) Nie często zdarza się, że człowiek (tym bardziej agent nieruchomości,... Marcin Pełne zaufanie i profesjonalizm- bardzo polecamy (2) Z usług Pani Małgosi korzystaliśmy już kilka razy. Powierzamy jej mieszkania... Magdalena Sędzicka
Polecam! (2) Dzięki fachowej pomocy pani Małgorzaty udało się szybko,sprawnie i bez stresu... Bożena Jako najemca (2) Bardzo szybkie i sprawne przeprowadzenie przez proces najmu upragnionego... Piotr podziękowanie (2) Polecam Panią Małgorzatę z całego serca! Dzięki Niej udało się sprzedać nasze... J&M Skuteczna i pomocna (2) Jednym słowem : polecam! Skuteczna, pomocna i bardzo profesjonalna. O... Zibi Polecam Panią Małgosię :) (2) Kupno naszego pierwszego mieszkania przebiegło bardzo sprawnie, zawsze... Szczęśliwcy Pełna, profesjonalna i bezpieczna współpraca. (2) Pani Małgosiu, dzięki Pani instynktowi pośrednika nieruchomości klient... Joanna i Krzysztof TressGo super! (2) Niesamowita i wyjątkowa osoba; fachowość, profesjonalizm, a przy tym pełna... Lidia i Piotr Polecam Panią Małgosię! Z Nią mogłabym sprzedawać mieszkanie co miesiąc :) (2) Przy okazji zakupu nieruchomości na rynku wtórnym, mieliśmy kontakt z... Ania Idealne pierwsze mieszkanie (2) Bardzo polecam panią Małgosię, oprócz profesjonalizmu prezentuje sobą mnóstwo... Liliana Bardzo polecam profesjonalizm 100% (2) Polecam firme tresgo nieruchomosci bardzo szybka sprzedaz mieszkania... Cezary Sprzedaż mieszkania (2) Bardzo dobra znajomość rynku , szybka i fachowa obsługa, pełen profesjonalizm... kobieta lat 40 sprzedaż mieszkania (2) Wśród wielu propozycji pośrednictwa wybraliśmy współpracę z Panią Małgosią.... ROMAN - opinia (2) Polecam! Pierwszy raz kupowałem mieszkanie i niczym nie musiałem się... Polecam ! (1) Gorąco polecam Panią Małgorzatę. Jest profesjonalistką, która do pracy... Grzegorz Zakup mieszkania (2) Firma TresGo bardzo optymistycznie nastawiona do każdej osoby spotkanej na... Joanna Serdecznie polecam (2) Pani Małgorzata podchodzi do swojej pracy profesjonalnie i z dużym... Jakub rewelacja (2) Poprzez polecenie trafiliśmy do Pani Małgorzaty. To był strzał w dziesiątkę.... Kamil Czerwiński