Iwona O. - opinia (2) Moje mieszkanie zostało wynajęte w ciągu 2tyg. Polecam panią Małgosię. Iwona O. Daniel - opinia (1) Z całego serca mogę polecić Panią Małgorzatę, przez cały okres wynajmu... Daniel Szymon - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z usług pani Małgorzaty. W ostatnim czasie kupiłem... Szymon
Patryk Śmiałek - opinia (2) Pani Małgorzata bardzo profesjonalnie i z wyraźnie dostrzegalnym... Patryk Śmiałek Ewa - opinia (2) W ostatnim czasie kupiłam mieszkanie i cieszę się że zrobiłam to za... Ewa Daniel - opinia (2) Z całego serca polecam usługi pani Małgorzaty w zakresie pośrednictwa w... Daniel Wojtek - opinia (2) Pełen profesjonalizm, w pełni polecam. Wojtek Monika - opinia (2) Miałam przyjemność korzystać z usług pani Małgosi przy okazji wynajmu... Monika Józef W. - opinia (2) Pani Małgorzata prowadzi sprawy bardzo profesjonalnie, zgodnie z umową. Do... Józef W. KP - opinia (2) Super, super, super, 4 razy na tak pełen profesjonalizm. Szybko sprawnie i... KP Edsobia - opinia (2) Pani Małgosia z TresGo jest bardzo miłą, rzetelną i godną polecenia osobą.... Edsobia Gosia P. - opinia (2) Pełen profesjonalizm, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Pani Małgorzata... Gosia P. Magdalena - opinia (2) Polecam skorzystanie z usług Pani Małgorzaty ze względu na jej zaangażowanie,... Magdalena Dawid P - opinia (2) Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Polecam każdemu. Dawid P Monika Jurczyk - opinia (2) Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy,... Monika Jurczyk Monika Jurczyk - opinia (1) Rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy,... Monika Jurczyk Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta (2) Jako osoba szukająca mieszkania na wynajem preferowałem ogłoszenia prywatne,... Mariusz Sławomir - opinia (2) Profesjonalna obsługa i co najważniejsze stały kontakt z klientem. Temat... Sławomir Profesjonalistka!! (3) Panią Gosię poznałam przy zakupie mieszkania i jestem zachwycona... Anna Profesjonalna i godna zaufania agencja (2) Z pomocą pani Małgorzaty kupiliśmy mieszkanie w Gdańsku. Sprawnie, bez... Adam