Trudno jednoznacznie ocenić tę firmę. Naprawiałem auto tam chyba z 5 razy - różne rzeczy. Zaletą jest to, że robią szybko i są na Przymorzu, gdzie mam blisko. Ceny nie są bardzo korzystne, ale adekwatne do szybkiej roboty. Sporo liczą sobie za robociznę, no ale nie ma jeszcze "zdzierstwa".

Pań z obsługi nie lubię za bardzo. Czuję się tam jak podczas jakiejś klasówki w szkole lub na przesłuchaniu. Cokolwiek powiem, zawsze się będę mylić :)

Niestety potrafią czasem "naciągnąć" na wymianę układu, który wymiany nie potrzebował lub można było wymienić tylko jego jedną część. Przydarzyło mi się to już dwa razy, a raz mojej koleżance raz (z układem wydechowym). U mnie za pierwszym razem po "negocjacjach" naprawili usterkę taniej o 200 zł - nie trzeba było wszystkiego wymieniać za 360 zł. Potrafią więc, tylko im się nie chce lub nie zawsze opłaca.

Odradzam ich więc ludziom, którzy nie znają się nic a nic na samochodach, bo trzeba umieć dopytać i zrozumieć. Ja po ostatniej akcji trochę straciłem do nich zaufanie.

Wisienka na torcie - potrafią naprawić, a potem zadzwonić z wyceną. Pomimo wcześniejszych ustaleń, że kolejność ma być odwrotna. Czasem, nie zawsze...