Trójmiejski rynek mieszkaniowy w pigułce

Temat dostępny też na forum: Inwestycje i deweloperzy Letnica
A może by wątek rozliczający nasze trójmiejskie inwestycje. Napiszcie gdzie mieszkacie, mieszkaliście. Jakie są plusy a jakie minusy, a które inwestycje/deweloperów omijać? Dla tych, którzy szukają, szukać będą, dla rozczarowanych swoim wyborem chcącyc znaleźć coś innego, lepszego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie każdy będzie rozczarowany, że za te pieniądze nie dostał jeszcze więcej.
Ogólnie moje osiedle nie podoba się z powodu usterek lecz na zmontowany film reklamujący osiedle jest na wysokim poziomie. Podoba mi się osiedle po drugiej stronie ulicy, ale jak czytam na naszeosiedle o ich problemach to dziękuje, że kupiłem mieszkanie "tutaj".
Ile ludzi tyle opinii. Wiem, że mój post nic nie wnosi, ale w dzisiejszych czasach gdy deweloper jest nastawiony na maksymalny zysk a i tak wszystko się sprzedaje ciężko znaleźć coś co Ciebie zadowoli w >70%.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tu jest chyba pies pogrzebany. Czyli nie ma co oczekiwać zadowolenia 100% czyżby szukając może lepiej uderzyć w miarę nowy rynek wtórny? Kilka razy zawitać, obejrzeć dobrze, popytać.
Swoją drogą doszłam właśnie do wniosku że ceny w Trójmieście to jakaś porażka, nie byłam tego świadoma. Uważałam- ok tyle kosztuje, trzeba zapłacić. Intensywnie oglądam oststnio program house hunters- rynek warszawski a ceny niejednokrotnie niższe i to niemało..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak jak napisałeś- i tak wszystko się sprzedaje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No sprzedaje się, oc ma się nie sprzedać. Ludzie chca mieć fajne mieszkanie, na swoim ulubonym piętrze, z oknami na ulubioną stronę świata, może na kilka. A te najlepsze schodza szybko. Zostaną resztki.. deweloper wtedy spuści z ceny, zostaniej eszcze mniej, deweloper znowu spuści z ceny, ktoś kupi tylko pod najem lub mniej zamożny i nagle nie ma mieszkań, a deweleoper na pierwszych mieszkaniach zarobił 200%, na ostatnim zarobił i tak sporo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ja może zapytam szerzej. W której części Gdańska najlepiej kupić mieszkanie. Gdzie według Was jest w tej chwili najlepszy stosunek ceny do lokalizacji?
Znalazłem fajną stronę z mapą gdzie można zobaczyć w jakich częściach miasta się najwięcej buduje w tej chwili: https://mieszkania-gdansk.pl/mapa-gdansk-gdynia-sopot.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nowa letnica - ceny jak z Moreny, ale nie masz tego Mordoru tam ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ma szansę powstać fajna dzielnica
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za 10 lat moze i tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z naciskiem na "może"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oczywiscie ze Morena jest znacznie lepszym miejscem niż Letnica :) jest o wiele lepiej rozwinięta, z komunikacją nie ma większych problemów i przede wszystkim zapachy z zakładów naokoło portu nie docierają. Minusem jest rzeczywiscie - blok na bloku ale to niedlugo wszedzie bedzie + hałas samolotów gratis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jatam rygorystyczna tak bym nie była. Jedni wolą Letnicę a inni Morenę. A mnie Zajezdnia Wrzeszcz sie podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zajezdnia, to chyba cenowe oczko wyżej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...