Joanna - opinia (1) Masaż masażem... Szału nie było. Amatorszczyzna. Gorących kamieni nie było,... Joanna Bylo super (1) Bylo na prawde milo, fajnie sie czasami tak zrelaksowac. Wyszlam pachnaca... Edyta Masage (1) Polecam, wszystko zgodne z oferta, miła obsługa, salon czysty oraz zadbany.... daga
Najlepszy salon w trójmieście (1) Perfekcyjne usługi w bardzo dobrej cenie. Miła obsługa, czuć za co sie płaci.... Gosia Polecam (2) Polecam, wszystko zgodne z oferta, miła obsługa, salon czysty oraz zadbany.... magda Polecam:) (2) Brawa dla p.Agnieszki. Emanuje od niej pozytywna energia i spokój, a co... Zadowolona klientka Masaż u Pani Natalii (2) Polecam ten salon. Ciekawy wystrój, miła obsługa, przystępne ceny i świetna... Emilia Polecam :) (1) Pierwszy raz korzystałam z moim chłopakiem z usług Tropical Massage i jestem... Asia Stanowczo polecam (1) Salon odwiedziłam kilkakrotnie i stanowczo mogę polecic innym tą formę... Asik Pakiet relaksacyjny dla dwóch (2) Wybrałam się z mężem na pakiet relaksacyjny, obejmujący masaż gorącymi... Asia srednio (1) to jest srednie miejsce z kiepskim dojazdem. Maja slaba lokalizacje, stad... ABW Salon na 6! (1) Witam! Z czystym sumieniem mogę wystawić pozytywną opinię, Wraz z dziewczyną... Damian Asia - opinia (2) Odwiedzilam juz wiele salonow masazu, moge wiec, wydaje mi sie, miarodajnie... Asia