Trwały dobry męski zapach

Potrzebuję zapachu z mocną projekcią na lato/ wiosne? Mocnego, ale żeby nie zatykał intensywnością. A więc mocny, ale ładny i zapadający do głowy. Ktoś już to może przerabiał wcześniej i byłby w stanie podpowiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze świeżych: Cool water Davidoffa
Signature również są ok
niezły jest też czarny Boss
Sam ostatnio używam perfum z feromonami love desire i również zauwazyłem,że podoba sie innym. kupiłem z ciekawości. Nie były drogie a sa całkiem całkiem.
Co do tego czy wybrać edt czy edp to zależy. Czasami zdarza się,że edt jest lepsze niż edp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorzucę jeszcze od siebie kilka ciekawych zapachów które wg mnie warto posiadać.

1. Kenzo - jest kilka zapachów mi się podoba leau par kenzo pour homme.
2. Amouage - Myths Man
3. Chanel - Bleu de Chanel - jak ktoś ma trochę więcej $ to będzie zadowolony
4. Love&Desire - zarówno normalny jak i premium. Premium jest droższy, dlatego na początku polecam ten normal. Zapach - wg mnie nieziemski. Stosunek ceny do jakości, porojekcji długości unoszenia się na skórze jest na jak najlepszym poziomie. Poza tym ponoć zawierają feromony - to też wg mnie poważny atut i niemal lep na dziewczyny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Photo - Karl Lagerfeld
Encre Noire - Lalique
Intenso - Ermenegildo Zegna
Pi - Givenchy
Fahrenheit - Dior
Allure Homme Sport - Chanel
1881 - Nino Cerutti

Tych ostatnio używam, najczęściej pozycję: drugą, trzecią i ostatnią.
Są bardzo trwałe.
Zapomniałbym o Agua di Gio - Armani.
Z zestawem w sztyfcie. najpierw stosuję sztyft, jako podkład, potem atomizer.
Nie wsiąka tak w skórę i długo utrzymuje się zapach. Stary myk, polecam Exclamation

O zapachach mógłbym pisać i pisać, chętnie doradzam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecisz bardziej photo od Lagerfelda czy może Pi od Givenchy? Mam Kenzo - świetny zapach.
Love Desire - też mi się skończył niedawno i czekam na jakąś promocję - też genialny zapach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Photo, jest pierońsko trwały.
Jest jeszcze Classic od Lagerfelda, bardzo intensywny i podobny do Opium od Y. S.Laurenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Love Desire - fajny, trwały zapach o nietuzinkowej nucie. Powiedziałbym, że intrygujący. Z tych które generują pozytywne emocje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko kuros :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może to banalne, ale dzięki perfumom Paco Rabanne 1 Million mam +1000000 do pewności siebie, kobietom się podoba, więc polecam. Ja zawsze kupuję tutaj: https://makeup.pl/product/3608/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Keratynowe prostowanie włosów - kto próbował? (28 odpowiedzi)

Jak w temacie :) Warto zainwestować? Jeśli tak, to czy możecie polecić jakiegoś konkretnego...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

kosmetyki azjatyckie - gdzie w Trójmieście? (17 odpowiedzi)

Naczytałam się trochę o kremach BB i podobno dobre właściwości mają tylko te oryginalne...