byłam w oleńce na śledzika była wyśmienita impreza (1) super obsługa jedzonko pyszne i dużo . widać że obsługa na medal .polecam . daniela Zatrudnię Sprzedawcę (38) Witam. Poszukuję pracownika na stanowisko Kasjer/Sprzedawca w nowo otwieranym... Monika przedszkole Miszewo (1) nowo otwarte przedszkole w Miszewie oglasza nabór chętnych zapraszamy we...
Rozarium tuchomskie zasięg telefonów (3) czy ktoś z mieszkańców może podpowiedzieć jaka sieć działa na osiedlu... stefan Dworek Oleńka - Tuchom k.Gdyni (21) Proszę o opinie na temat tego lokalu. chciałabym zrobić tam swoje wesele... Dorota Pomoc do sprzątania (1) Poszukuję osoby do sprzątania domu w Tuchomiu. Co 2 tygodnie (czasami co... Rafal_1973 Czesc wam (0) Zero niespotykanego, iż niewielkie rameczki są wyjściową atrakcją... Weronikaaa KOSZYKÓWKA (1) Zapraszamy dziewczynki z roczników 2006 i młodsze na treningi koszykówki... Tuchom ul. Długa (3) witam, kto z Państwa szuka mieszkania w Tuchomku? w przyszłym roku maja... robert Tragedia (1) Dla mnie Oleńka to pełna komuna , sala na górze tragiczna , płytki na ziemi... :( Golf Park - opinie i oceny (10) Osiedle wolnostojących i bliźniaczych domów jednorodzinnych powstaje w... trojmiasto.pl Foxpoland - proszę o opinie. (1) Witam czy ktoś z Państwa zna dewelopera? jest to firma która ma bydować domki... Robert Kanalizacja w Tuchomiu (1) Wie ktoś moze kiedy Tuchom podłączą do kanalizacji sanitarnej?W Miszewie juz... Adi Nordic Walking, Bieganie..po południową porą,weekendy...? Kobiety,dziewczyny... (1) Witam, spacery z kijami, bieganie...w grupie raźniej...Ktoś,coś,gdzieś...???... xyz tenis stołowy (1) Poszukuję partnera do gry w tenisa stołowego w zaawansowanym wieku. Poziom... omega8ksi1 CHEMIA Z NIEMIEC w Tuchomiu (3) Czy ktoś wie w którym miejscu jest ten sklep? Aga pole namiotowe (2) czy wie ktos czy w tucchomku sa pola namiotowe aga wichura i brak prędu w Tuchomiu...:( (1) jutro rano wszyscy w Tuchomiu będą mieć zimno i zimną wodę jak sądzę...?... kasik Świetna, przyjazna i miła obsługa (1) Polecam sklep - w trasie jak to w trasie, pieniędzy się nie bierze ale dzięki... Bartosz K. Tczewiak Opinie o Dworku Oleńka (1) Ja będę miała tam wesele latem na górnej sali. Została ona niedawno... NaRzeczona